Muži B - 2022/2023

B tým mužů v přípravě dlouho vzdoroval prvoligovému Kovu! Nakonec těsně padl!

úterý 29.8.2023 | Redakce |
Hostivařský B tým se v rámci přípravy na novou sezónu, kdy bude opět nastupovat ve 2. Lize – Střed utkal v přípravném utkání s prvoligovým týmem TJ Kovo Praha! Přesto že soupeř byl po většinu zápasu aktivnější, rezerva Hostivaře sehrála vyrovnané utkání, ve kterém nakonec těsně svému soupeři podlehla.

Celý článek...

Věřím, že nás dva nezdary ve finále nesloží!“ říká kapitán Hostivařské rezervy Petr Němeček!

pondělí 19.6.2023 | Redakce |
Již druhým rokem za sebou skončil Hostivařský B tým mužů ve 2. Lize - Střed na stříbrném 2. místě. Tentokrát tým pod vedením Petra Němečka nestačil ve finále na Rafany, kterým padnul 0:3 v sérii. Jak se kapitán rezervy ohlíží za uplynulou sezónou, co očekává od následujícího ročníku, a jak plánuje osobně zužitkovat letní přestávku?

B tým mužů obhájil stříbro z minulé sezóny! Proti Rafanům prohrál i třetí utkání!

pátek 9.6.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva přivítala v pátek na svém hřišti v rámci 3. finále 2. Ligy – Střed tým Rafanů Praha. Hosté dorazili do Hostivaře s vítězným mečbolem, který dokázali svým trpělivým výkonem využít. I přes veškerý vzdor nedokázala Hostivař odvrátit třetí porážku v řadě a tak po roce opět končí na druhém místě!

B tým mužů sahal po vyrovnání finálové série! Nakonec ale padl Rafanům v prodloužení!

úterý 6.6.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva sehrála netradičně v úterý večer 2. zápas finálové série 2. Ligy – Střed proti Pražským Rafanům! Přesto že Hostivař opět jako první v utkání prohrávala, dokázala v průběhu zápasu svého soupeře přehrávat a skóre otočit! Utkání nakonec dospělo až do prodloužení, ve kterém byli šťastnější Rafani a získali druhý bod do série!

B tým mužů na úvod finálové série padl Rafanům! Hned v úterý bude mít šanci na reparát!

neděle 4.6.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva vstoupila netradičně na konci tohoto víkendu do finálové série proti svému Pražskému rivalovi v podobě týmu Rafanů! Hostivař očekávala tuhý boj a to se také naplnilo. Soupeř v úvodním utkání předčil naší rezervu a získal tak vedení v sérii! Šanci na vyrovnání série bude mít Hostivař již v úterý.

„Nic jiného, než celkové prvenství neberu!“ říká útočník mužské rezervy David Waltr!

pátek 2.6.2023 | Redakce |
Mužský B tým vstupuje tento víkend do finálové série 2. Ligy – Střed, kde se utká s týmem Rafanů Praha. Před začátkem série jsme vyzpovídali asistenta kapitána a útočníka Hostivařské rezervy Davida Waltra, který nám zhodnotil jak uplynulou základní část, tak i cestu Hostivařského týmu v play-off!

B tým si po roce opět zahraje finále! Rakovník doma porazil v nejkratším možném čase!

pátek 26.5.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva přivítala v páteční podvečer na svém hřišti tým Rakovníku, se kterým se utkali v rámci 3. zápasu semifinálové série 2. Ligy – Střed. Přesto že Hostivař od začátku šla odhodlaně za vítězstvím a udělala si v utkání slušný náskok, soupeř naší rezervu trápil až do poslední minuty. Hostivař si ale svůj náskok v závěru pohlídala a v nejkratší možné době postupuje do finále!

B tým mužů získal v Rakovníku mečbol a doma může postoupit do finále!

neděle 21.5.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva odehrála v neděli druhý zápas semifinálové série proti Rakovníku. Na půdě soupeře neměla tak dobrý start do utkání, jako v tom prvním, přesto v utkání byla aktivnějším týmem. Díky dobré obraně a trpělivému výkonu vybojovala Hostivař druhý bod do série a do Prahy si veze postupový mečbol!

Mužská rezerva Hostivaře vstoupila do semifinálové série vítězně! V Rakovníku získala první bod!

pátek 19.5.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva vstoupila v pátek do semifinálové série, když se vypravila na půdu vítěze základní části 2. Ligy – Střed, týmu HBC Rakovník! V Úvodním duelu řádil především skvělý Čejka! Díky jeho hattricku se Hostivař mohla soustředit na obranu a i díky skvělému výkonu juniorského brankáře Drahoše a celého týmu Hostivař tak jde v semifinálové sérii do vedení!

B tým mužů padl Třebízi v prodloužení! Po kontumaci ovšem postupuje do semifinále!

pátek 12.5.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva po dvou vyhraných utkáních přivítala na svém hřišti v rámci 3. čtvrtfinále play-off 2. Ligy – Střed tým Defektu Třebíz. Hostivař doma měla možnost ukončit sérii a v nejkratší možné době postoupit do semifinále. Třebíz ale dokázala udolat Hostivařský B tým v prodloužení 1:2. Utkání bylo však zkontumováno ve prospěch Hostivaře po nepovoleném startu hráče Třebíze do zápasu.

Druhá výhra! B tým mužů zvítězil v Třebízi i po druhé a doma si zahraje o postup do semifinále!

neděle 7.5.2023 | Redakce |
Hostivařský B tým se v neděli vypravil opět do Nového Strašecí, kde se v rámci druhého utkání čtvrtfinálové série utkal s týmem Defektu Třebíz. Hostivař zopakovala podobně dobrý výkon jako v předchozím zápase a porazila po druhé v řadě svého soupeře. Doma se tak porve o postup do semifinále 2. Ligy - Střed!

B tým mužů na úvod čtvrtfinálové série porazil Třebíz! Série pokračuje zítra v 14:00!

sobota 6.5.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva vstoupila v sobotu do vyřazovacích bojů v rámci play-off 2. Ligy – Střed. Ve čtvrtfinále narazila na stejného soupeře, jako v minulé sezóně, na tým Defektu Třebíz! Oproti loňské sezóně vstoupila Hostivař tentokrát do play-off vítězně a ujímá se vedení v sérii! Pokračování série je v plánu ihned zítra od 14:00!

Konečně výhra! B tým mužů na závěr základní části porazil Hrdlořezy a přerušil tak nepříznivou sérii!

sobota 29.4.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva přivítala v páteční večer v rámci posledního kola základní části 2. Ligy - Střed poslední celek soutěže, tým HC Red Wings Hrdlořezy. B tým neměl úplně dobrý vstup do zápasu, svůj výkon ovšem během zápasu zlepšoval a v závěrečné periodě nasázel soupeři tři góly a ukončil tak šesti zápasovou šňůru proher. Nyní ho ve čtvrtfinále play-off čeká stejný celek, jako minulou sezónu!

Rezerva Hostivaře prohrála již po šesté v řadě! V Rakovníku uhrála po prohře v nájezdech bod!

sobota 22.4.2023 | Redakce |
Hostivařský B tým se v sobotu vypravil na půdu Rakovníku, kde chtěl ukončit svojí nepříznivou sérii pěti porážek v řadě. V Rakovníku sehrál velmi vyrovnaný zápas, ve kterém dokonce vedl! Utkání ovšem ztratil, když nejdříve inkasoval ve vlastní přesilové hře a následně v samostatných nájezdech.

Pátá prohra v řadě! B tým mužů doma nestačil na rezervu Kova!

pátek 21.4.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva přivítala v páteční večer v dohrávce 9. kola 2. Ligy - Střed na svém hřišti rezervu týmu TJ Kovo Praha. I přes zlepšený výkon, kdy Hostivař dokázala svého soupeře přestřílet, dostala od Kova lekci z produktivity a zaznamenala tak pátou prohru v řadě.

Mužská rezerva zaznamenala čtvrtou prohru v řadě. Doma nestačila na tým Rafanů.

neděle 16.4.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva přivítala v nedělní podvečer na svém hřišti aktuálního lídra 2. ligy – Střed, tým Rafanů Praha. Hostivař se v jarní části nenachází v ideálním herním rozpoložení, a toho Pražský soupeř dokázal využít. Rafani si z Hostivaře tak odvezli všechny tři body.

B tým mužů prohrál po třetí v řadě! Na Palmovce nestačil na rezervu Kova!

pátek 31.3.2023 | Redakce |
Mužská rezerva Hostivaře se v páteční podvečer vypravila na Pražskou Palmovku, kde se utkala s rezervou týmu TJ Kovo Praha. Domácí šli brzo do vedení, v průběhu dokázali své vedení navýšit a nakonec i ubránit. B tým tak zaznamenal třetí porážku v řadě.

Druhá prohra v řadě! B tým mužů nestačil na Třebíz!

středa 29.3.2023 | Redakce |
Mužská rezerva Hostivaře přivítala v nedělní podvečer na svém hřišti tým Defektu Třebíz. I přes to, že za B tým nastoupilo pár hráčů z Hostivařského A týmu, si Třebíz dokázala z Hostivaře odvést všechny body.

B tým po druhé v sezóně padl na Kladně! Přední příčky tabulky se mu tak vzdalují!

čtvrtek 16.3.2023 | Redakce |
Hostivařský B tým se ve čtvrtek vydal do Městské hokejbalové arény na Kladno, kde změřil síly s místní mužskou rezervou. Domácí potvrdili svojí dobrou jarní formu a po druhé v sezóně porazili Hostivařskou rezervu, které se tím vzdálila možnost umístění v první trojce.

B tým po třetí v sezóně porazil Hrdlořezy a zaznamenal tak první jarní vítězství!

neděle 12.3.2023 | Redakce |
Hostivařský B tým se ve svém druhém jarním utkání vydal nedaleko Mladé Boleslavi do Hrdlořez, se kterými se utkal po třetí v sezóně. Na asfaltovém povrchu domácí dlouho vedli, přesto Hostivařská rezerva dokázala zápas otočit a získat první jarní vítězství!

B tým na úvod jarní části těsně padl s Rakovníkem!

pátek 3.3.2023 | Redakce |
Hostivařský B tým na úvod jarní části 2. Ligy - Střed přivítal na svém hřišti aktuálního lídra soutěže, tým HBC Rakovník. I přes to že Hostivařská rezerva sehrála vyrovnaný zápas, nedokázala si svůj vypracovaný náskok ubránit a Rakovník si odvezl z Hostivaře všechny body.

B tým obdržel v přípravě od Kova kanára!

pátek 17.2.2023 | Redakce |
Hostivařská rezerva se vypravila v páteční večer místo obvyklého tréninku na Palmovku, kde před začátkem jarní části 2. ligy změřila síly v rámci přípravného utkání se svým Pražským rivalem - Kovo Praha B. Generálka na ligu se jí ale nepodařila a obdržela od svého soupeře tenisový výsledek v podobě kanára.

B tým zakončil podzimní část Prohrou. Na Palmovce nestačil na Rafany.

čtvrtek 24.11.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře zavítala na závěr podzimní části netradičně ve středu na Palmovku, kde ji přivítal jeden z favoritů soutěže, tým Rafani Praha! Přesto že domácí byli v menším počtu než rezerva Hostivaře, Rafani ukázali svojí kvalitu a trpělivým výkonem si došli pro výhru 7:2.

B tým v nepříznivém počasí porazil Třebíz v prodloužení! Mareš klíčový hráč zápasu!

pátek 4.11.2022 | Redakce |
V deštivém sobotním podvečeru přicestoval do Hostivařské hokejbalové arény tým Defekt Třebíz! Přesto že hosté dorazili v oslabené sestavě, dokázali vzdorovat Hostivařské rezervě až do prodloužení, ve kterém rozhodl ve vlastním oslabení Jirsák.

B tým v pohárovém utkání padl proti Ježkům až v nájezdech!

pondělí 31.10.2022 | Redakce |
V neděli podvečer zavítal do Hostivařské hokejbalové arény v rámci 2. kola Českého poháru aktuální lídr 1. Ligy divize východ - Ježci Heřmanův Městec! Rezerva Hostivaře sehrála vyrovnaný zápas, který museli rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž byl úspěšnější soupeř z východu Čech.

B tým si odvezl z Kladna vysokou porážku!

čtvrtek 27.10.2022 | Redakce |
Nezvykle ve čtvrtek večer přicestovala mužská rezerva Hostivaře na Kladno, kde změřila síly s místní rezervou! Přestože Hostivař šla do vedení po trefě Brože, ve zbytku zápasu to byl hlavně soupeř, který celkem devětkrát rozvlnil síť v Hostivařské brance...

B tým si doma zastřílel! Devíti brankami zdolal Hrdlořezy!

neděle 23.10.2022 | Redakce |
Nedělní odpoledne patřilo v Hostivařské hokejbalové aréně rezervě Hostivaře, která přivítala Red Wings Hrdlořezy! Hostivař na soupeře vtrhla jako uragán a po první třetině vedla 6:0! Ve zbytku zápasu ještě Hostivař navýšila svůj náskok na konečných 9:0.

Rezerva Hostivaře schytala debakl od Rakovníka!

sobota 15.10.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře v sobotu vyrazila na půdu aktuálního lídra 2. Ligy střed - HBC Rakovník! Domácí tým prokázal svojí kvalitu a uštědřil naší rezervě debakl 8:2.

B tým v přestřelce s Rafany neuspěl! Ztratil vedení v třetí třetině!

pátek 7.10.2022 | Redakce |
V pátek podvečer zavítal do Hostivařské hokejbalové arény jeden z favoritů 2. Ligy Střed - Rafani Praha! Rezerva Hostivaře dlouho tahala za kratší konec, přesto se jí podařilo v průběhu zápasu vyrovnat a dokonce otočit skóre zápasu ve svůj prospěch! O vítězství však přišla ve třetí třetině.

Souboj Pražských rezerv pro Hostivař! Na Palmovce dokázala porazit Kovo a bere důležité tři body!

neděle 2.10.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře se v neděli podvečer vydala na Palmovku, kde jí čekala rezerva Pražského Kova. Ve vyrovnaném utkání si Hostivař po většinu zápasu pohlídala dvoubrankový náskok a získala důležité tři body do tabulky!

B tým si bez problémů poradil s Hrdlořezy a postupuje do dalšího kola Českého poháru!

středa 28.9.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře se v rámci 1. kola Českého poháru vypravila do Hrdlořez, kde si v deštivém počasí otevřela střelnici a po konečném výsledku 0:7 si odvezla postup do 2. kola Českého poháru!

Na Defekt už B tým mužů nestačil, z Nového Strašecí odjel s prázdnou!

pondělí 19.9.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře se vypravila na svůj první venkovní zápas do Nového Strašecí, kde odehrává své domácí utkání tým Defekt Třebíz. Domácí od začátku předvedli svoji kvalitu, diktovali tempo a naše rezerva se musela smířit s prohrou 7:3.

V souboji mužských rezerv úspěšnější Pražané! Kladno odjelo s prázdnou!

pondělí 12.9.2022 | Redakce |
Ligovou sezónu zahájila i mužská rezerva, která přivítala v nedělním odpoledni Kladno B! Do sestavy naskočil i mladičký Čejka, který se vrátil z pracovní akce ve Francii a ačkoliv se ještě kroutil bolestí zad, ze sbírání vína, byl to právě on, kdo otevřel skóre...