HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Muži B - 2022/2023

B tým zakončil podzimní část Prohrou. Na Palmovce nestačil na Rafany.

čtvrtek 24.11.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře zavítala na závěr podzimní části netradičně ve středu na Palmovku, kde ji přivítal jeden z favoritů soutěže, tým Rafani Praha! Přesto že domácí byli v menším počtu než rezerva Hostivaře, Rafani ukázali svojí kvalitu a trpělivým výkonem si došli pro výhru 7:2.

Celý článek...

B tým v nepříznivém počasí porazil Třebíz v prodloužení! Mareš klíčový hráč zápasu!

pátek 4.11.2022 | Redakce |
V deštivém sobotním podvečeru přicestoval do Hostivařské hokejbalové arény tým Defekt Třebíz! Přesto že hosté dorazili v oslabené sestavě, dokázali vzdorovat Hostivařské rezervě až do prodloužení, ve kterém rozhodl ve vlastním oslabení Jirsák.

B tým v pohárovém utkání padl proti Ježkům až v nájezdech!

pondělí 31.10.2022 | Redakce |
V neděli podvečer zavítal do Hostivařské hokejbalové arény v rámci 2. kola Českého poháru aktuální lídr 1. Ligy divize východ - Ježci Heřmanův Městec! Rezerva Hostivaře sehrála vyrovnaný zápas, který museli rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž byl úspěšnější soupeř z východu Čech.

B tým si odvezl z Kladna vysokou porážku!

čtvrtek 27.10.2022 | Redakce |
Nezvykle ve čtvrtek večer přicestovala mužská rezerva Hostivaře na Kladno, kde změřila síly s místní rezervou! Přestože Hostivař šla do vedení po trefě Brože, ve zbytku zápasu to byl hlavně soupeř, který celkem devětkrát rozvlnil síť v Hostivařské brance...

B tým si doma zastřílel! Devíti brankami zdolal Hrdlořezy!

neděle 23.10.2022 | Redakce |
Nedělní odpoledne patřilo v Hostivařské hokejbalové aréně rezervě Hostivaře, která přivítala Red Wings Hrdlořezy! Hostivař na soupeře vtrhla jako uragán a po první třetině vedla 6:0! Ve zbytku zápasu ještě Hostivař navýšila svůj náskok na konečných 9:0.

Rezerva Hostivaře schytala debakl od Rakovníka!

sobota 15.10.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře v sobotu vyrazila na půdu aktuálního lídra 2. Ligy střed - HBC Rakovník! Domácí tým prokázal svojí kvalitu a uštědřil naší rezervě debakl 8:2.

B tým v přestřelce s Rafany neuspěl! Ztratil vedení v třetí třetině!

pátek 7.10.2022 | Redakce |
V pátek podvečer zavítal do Hostivařské hokejbalové arény jeden z favoritů 2. Ligy Střed - Rafani Praha! Rezerva Hostivaře dlouho tahala za kratší konec, přesto se jí podařilo v průběhu zápasu vyrovnat a dokonce otočit skóre zápasu ve svůj prospěch! O vítězství však přišla ve třetí třetině.

Souboj Pražských rezerv pro Hostivař! Na Palmovce dokázala porazit Kovo a bere důležité tři body!

neděle 2.10.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře se v neděli podvečer vydala na Palmovku, kde jí čekala rezerva Pražského Kova. Ve vyrovnaném utkání si Hostivař po většinu zápasu pohlídala dvoubrankový náskok a získala důležité tři body do tabulky!

B tým si bez problémů poradil s Hrdlořezy a postupuje do dalšího kola Českého poháru!

středa 28.9.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře se v rámci 1. kola Českého poháru vypravila do Hrdlořez, kde si v deštivém počasí otevřela střelnici a po konečném výsledku 0:7 si odvezla postup do 2. kola Českého poháru!

Na Defekt už B tým mužů nestačil, z Nového Strašecí odjel s prázdnou!

pondělí 19.9.2022 | Redakce |
Rezerva Hostivaře se vypravila na svůj první venkovní zápas do Nového Strašecí, kde odehrává své domácí utkání tým Defekt Třebíz. Domácí od začátku předvedli svoji kvalitu, diktovali tempo a naše rezerva se musela smířit s prohrou 7:3.

V souboji mužských rezerv úspěšnější Pražané! Kladno odjelo s prázdnou!

pondělí 12.9.2022 | Redakce |
Ligovou sezónu zahájila i mužská rezerva, která přivítala v nedělním odpoledni Kladno B! Do sestavy naskočil i mladičký Čejka, který se vrátil z pracovní akce ve Francii a ačkoliv se ještě kroutil bolestí zad, ze sbírání vína, byl to právě on, kdo otevřel skóre...

Vybrat tým Vybrat sezónu

Juniory čeká kondiční soustředění v Beskydech, poté i Svitavský pohár!

30.1.2023

Dorost vstoupí do další fáze zimní přípravy! Čeká ho opět i eXcellent League!

27.1.2023

Mladší žáci vítězem Svitavského poháru! Coufal nejlepším střelcem turnaje!

17.1.2023

100%BallHockey nabídl vyrovnané souboje pěti přípravkových týmů! Hostivař třetí!