HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

CHCI BÝT HOSTÍK - CO UDĚLAT JAKO PRVNÍ?

Kontaktujte koordinátora mládeže, Ondřeje Nováka, který Vás nasměruje na ukázkový trénink příslušné kategorie a probere s Vámi vše podstatné!

Kontakt: nabory@hbchostivar.cz / Mob.: 607 636 376

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nábor do hokejbalových týmů probíhá celoročně pro kluky ročníků 2011 - 2018 a holky 2010 - 2014, v areálu HBC Hostivař (ul. U Hostivařského nádraží 28, Praha 15). Po domluvě s náborovým koordinátorem se stačí dostavit na vybraný trénink!

Dopravní spojení: BUS 125, 154, 183 do zast. Nádraží Hostivař, nebo zast. Gercenova. Tramvaj 22 a 26 do zast. Nádraží Hostivař. Vlakem do zast. Nádraží Hostivař. Ze všech stanic se k areálu dostanete pěšky do 5 minut. Poznávacím znamením je retenční nádrž, za kterou je areál umístěn (mapa + souřadnice areálu).

S sebou si přineste sportovní obuv a sportovní oblečení dle počasí. Helmu, rukavice a hokejku Vám rádi zapůjčíme.

Nábor probíhá formou zapojení do tréninku se zaměřením na rozvoj pohybových schopností a hokejbalových dovedností hráčů a hráček. Nemusíte se ničeho obávat, co neovládáte, to Vás naučíme! Proto jste také přišli na trénink.

Pokud se chcete na trénink nejdříve pouze podívat, dejte nám vědět. Rádi vás uvidíme a představíme vám vše důležité.

 
 

Partneři klubu