HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Konečně za tři body! Kucharčík rozhodl o výhře nad Elbou v závěru!

pondělí 26.9.2022 | Redakce |

I po třetím utkání je Hostivař bez bodu! Pardubičtí uhájili domácí tvrz!

středa 21.9.2022 | Redakce |
Po sobotní domácí prohře s Plzní zajížděl v neděli A tým k dohrávce do Pardubic, které byly dosud také bez zisku.

Přehlídka nevyužitých přesilovek! Mečouni vyloupili hostivařskou arénu!

pondělí 19.9.2022 | Redakce |
V dalším extraligovém kole přivítala Hostivař plzeňské Mečouny, kteří v úvodu sezóny nestačili na Svítkov a prohráli 0:5. I Pražané byli bez bodu a oba týmy tak měly o motivaci postaráno.

V sobotu připlavou do Prahy Mečouni! A tým má prostor na reparát!

čtvrtek 15.9.2022 | Redakce |
Vstup do nové extraligové sezóny se nevyvedl, to jest tedy fakt! Hostivař podlehla před dvěma týdny Kert Parku 2:9, možnost reparátu je ale tu! A hned dvojitá!

Debakl od mistra na začátek! Extraligový úvod se nepovedl!

sobota 3.9.2022 | Redakce |
Připravujeme...

Startuje hokejbalová Extraliga! Hostivař vyzve pětinásobného mistra!

čtvrtek 1.9.2022 | Redakce |
Léto je u konce, startuje hokejbalová Extraliga! Do hostivařského areálu nepřijede nikdo menší, než pětinásobný mistr republiky, HC Kert Park Praha!

Poslední duel rozhodl! Hostivař získala domácí pohár mužů!

neděle 28.8.2022 | Redakce |
Po dlouhých jedenácti letech se opět uskutečnil Hostivařský pohár mužů, který odstartoval sérii turnajů pod hlavičkou našeho hokejbalového klubu. V seniorské kategorii se proti sobě postavila Hostivař, Pardubice, Svítkov a Vlčí Smečka Ústí nad Labem!

Hostivařský pohár startuje! O víkendu se představí Áčko i dorost!

čtvrtek 25.8.2022 | Redakce |
Je konec léta a na programu dalšího víkendu je i očekávaný Hostivařský pohár! Už v sobotu se představí v domácím areálu A tým mužů, v neděli vyběhnou na plastovou plochu dorostenci.

A tým zahájil letní přípravu! Trenér Davídek byl s úvodním kempem spokojen!

pondělí 8.8.2022 | Redakce |
A tým Hostivaře zahájil v první srpnový čtvrtek letní přípravu na novou hokejbalovou sezónu! Ve čtvrtek a v pátek absolvovali hráči po jednom podvečerním tréninku, v sobotu je ale čekala hned trojice jednotek, společná večeře a následně další dva nedělní tréninky.

Hostivařský pohár se vrací po jedenácti letech na scénu! A hned v sedmi kategoriích!

pátek 29.7.2022 | Redakce |
V prvních letech existence hokejbalové Hostivaře byl Hostivařský pohár zažitým turnajem, jeho poslední ročník se ale uskutečnil v roce 2011! Nyní se ovšem znovu vrací na scénu, a to hned v sedmi věkových kategoriích!