HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

VÍTEJTE V HOSTIVAŘI 

Zaujala tě naše náborová akce a jsi hokejbalista nováček, nebo si přišel / přišla do Hostivaře z jiného hokejbalového klubu? Ať tak či onak, teď jsi Hostík - hokejbalista/ka pražské Hostivaře! Vítáme tě u nás a věříme, že tě, i za podpory tvé rodiny, bude činnost v naší komunitě naplňovat.

V této sekci jsme připravili informace pro nové členy, kteří se čerstvě seznamují s fungováním našeho klubu. Takže pojďme pěkně krok po kroku:

HLAVNÍ KOMUNIKAČNÍ KANÁL

- Absolvovali jste zkušební trénink a jste zařazeni do své věkové kategorie? Všechny naše týmy využívají jako hlavní komunikační kanál svou facebookovou skupinu, do které trenéři a vedoucí vkládají důležité informace. Zažádejte je o zařazení do této skupiny a o nic nepřijdete!

REGISTRACE V KLUBU

- Na email registrace@hbchostivar.cz odešlete údaje k potřebné registraci, která mimo jiné přináší i pojištění proti úrazu, v rámci smlouvy ČMSHb. Potřebnými údaji jsou: celé jméno, adresa trvalého bydliště, rodné číslo sportovce, kontakty na zákonné zástupce (telefon, email), pasová fotografie v elektronické podobě.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

- Platby členských příspěvků probíhají v našem klubu ve dvou splátkách (podzim a jaro). Ale pozor, jsi-li nový člen, platíš až po měsíci svého fungování v klubu, kdy už se dá předpokládat, že jsi opravdovým Hostíkem! Informace k platbám příspěvků jsou zasílány do výše zmíněných facebookových skupin týmů, ale i na emaily zákonných zástupců dětí.

ZAPŮJČENÍ VÝSTROJE

- Už na prvním tvém tréninku s největší pravděpodobností došlo k zapůjčení tvé první základní hokejbalové výstroje! Od této doby ji můžeš neomezeně využívat, ale pozor, musíš s ní nakládat jako se svou vlastní a dbát na to, aby nepřišla k újmě. Bezplatným zapůjčením výstroje chceme všem dětem umožnit co nejsnadnější start!

POŘÍZENÍ VLASTNÍHO SETU

- Jak už jsi možná viděl u déle hrajících dětí, mají dresy se svým jménem, žluté zápasové trenky, hostivařské stulpny a další oblečení. Dres a kraťasy ti můžeme pro první turnajové akce či zápasy zapůjčit, doporučujeme ale pořízení vlastního setu (bílý dres, modrý dres, žluté kraťasy a sada stulpen = 1600,- Kč, Pozn.: výběr čísla dresu konzultujte se svými trenéry). Z nabídky klubu je ale možné vybrat a zakoupit mnohem více, od triček, mikin, tašek a dalšího (Více ZDE).

 
 

Partneři klubu