HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.03.2023 Reportáž

Druhá prohra v řadě! B tým mužů nestačil na Třebíz!

Mužská rezerva Hostivaře přivítala v nedělní podvečer na svém hřišti tým Defektu Třebíz. I přes to, že za B tým nastoupilo pár hráčů z Hostivařského A týmu, si Třebíz dokázala z Hostivaře odvést všechny body.

14., neděle 26.3.2023

HOS

Hostivař

3:6

1:2, 1:1, 1:3

DEF

Defekt Třebíz

Branky a nahrávky: 00:32 Čejka (Brož, Krupka), 16:26 Čejka (Mareš, Jirsák), 38:55 Kalaš (Brož, Krupka).
Rozhodčí: Tománek, Řešátko. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 11. Střely na branku: 28:24. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5, 3:5, 3:6.

Sestava domácích

Majerníček (od 39. Drahoš) - Přeslička, Krupka, Němeček, Kubeš, Bakoš, Petrášek, Vodehnal - Brož, Minarčík, Kalaš, Waltr, Jirsák, Mareš, Chramosta, Paško, Vosátka, Čejka

Sestava hostí

Šnobl - J.Novák, Bednár, Bušek, Dušánek - Gotthard, Hulcr, Kolařík, J.Novák, P.Novák, Orviský, Zázvorka

Komentář k zápasu

Hostivařská rezerva vstoupila do zápasu s několika posilama z Extraligového kádru Hostivaře. Na úvodní buly se postavil aktuální nejlepší střelec nejvyšší tuzemské soutěže Jan Čejka, který po 32 vteřinách otevřel skóre zápasu a poslal tak Hostivař do vedení! Třebíz ovšem dokázala ve 3. minutě po zásluze Kolaříka skóre srovnat. Ten přidal svojí druhou branku v zápase v 11. minutě a poslal Třebíz do vedení. Po první třetině tak platilo skóre 1:2 pro hosty.

Na začátku druhé třetiny srovnal skóre zápasu svojí druhou brankou Jan Čejka! Nerozhodný stav platil pouze do 21. minuty, kdy hostující Zázvorka vrátil Třebízi vedení. Hosté si tak odnášeli jednobrankový náskok i do poslední třetiny zápasu.

Hostivař vstoupila do třetí třetiny velmi aktivně a snažila se otočit vedení zpět ve svůj prospěch. Nedokázala ovšem najít recept na výborně chytajícího Šnobla. Z rychlého protiútoku v 36. minutě dokázal hostující Hulcr překonat Majerníčka a poslal tak Třebíz do dvoubrankového vedení. Minutu po té byl Hostivařský brankář překonán znovu a Třebíz tak vedla už o tři branky. V 39. minutě Majerníček přepustil své místo v brance juniorskému brankáři Hostivaře Markovi Drahošovi. Ten již neinkasoval. V závěru 39. minuty dokázal Hostivařský Marek Kalaš snížit skóre na 3:5. V závěrečném tlaku Hostivaře s riskem prázdné branky utekl Hostivařské obraně Kolařík a svým Hattrickem zpečetil výhru Třebíze v poměru 3:6.

Hostivařská rezerva tak po čtyřech jarních zápasech zaznamenala už třetí prohru. Nejbližší šanci na případné body bude mít B tým tento pátek, kdy se na Palmovce utká s rezervou Kova Praha!

Ohlasy po utkání

Lukáš Krupka (Obránce HBC Hostivař) - Vstoupili jsme do zápasu vlažně, chyběl nám pohyb a zápal pro hru. Časem se to zlepšovalo, ale doplatili jsme zase na laciné chyby nejen v obraně, které se nám stávají opravdu více než by měly i kvůli nekomunikaci mezi hráči na hřišti. S takovouto obranou prací se v play-off daleko nedostaneme. Vím, že umíme hrát výrazně lépe. Věřím tedy, že se od tohoto zápasu odrazíme k lepším výsledkům hned příští týden.

Redakce

 
 

Smolná prohra s Rebely a finálový turnaj přeboru mladších žáků tak bude letos bez Hostivaře!

6.6.2023

B tým mužů na úvod finálové série padl Rafanům! Hned v úterý bude mít šanci na reparát!

5.6.2023

„Nic jiného, než celkové prvenství neberu!“ říká útočník mužské rezervy David Waltr!

2.6.2023

Mladší žáci porazili Fretky! Hráčem zápasu vyhlášen Prokop Janšta!

31.5.2023

Partneři klubu