12.09.2022 Reportáž

V souboji mužských rezerv úspěšnější Pražané! Kladno odjelo s prázdnou!

Ligovou sezónu zahájila i mužská rezerva, která přivítala v nedělním odpoledni Kladno B! Do sestavy naskočil i mladičký Čejka, který se vrátil z pracovní akce ve Francii a ačkoliv se ještě kroutil bolestí zad, ze sbírání vína, byl to právě on, kdo otevřel skóre...

1., neděle 11.9.2022

6:1

1:0, 1:0, 4:1

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 8:46 Čejka, 19:25 Minarčík (Paško, Brož), 36:15 Zámečník (Krupka), 37:50 Waltr (Dušák, Bakoš), 43:51 Minarčík (Brož), 43:54 Čejka (Waltr, Dušák) .
Rozhodčí: Volkán, Ščudla . Vyloučení: 1:4 . Využití: 1:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 22 . Střely na branku: 32:14 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1 .

Majerníček (Drahoš) - Bakoš, Blažek, Dušák, Krupka, Němeček, Petrášek, Přeslička, Brož, Bůžek, Čejka, Kerouš, Mareš, Minarčík, Paško, Waltr, Zámečník

Solar - Arlt, Janský, Jelínek, Nedvěd, Paták, Straka, Beran, Dědek, Doubrava, Koželský, Král, Patera, Schönherr, Slavík