HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.09.2023 Turnaje

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

Sobota třiadvacátého patřila domácímu turnaji přípravek! Hostivař vyrazila do boje hned s trojicí týmů, přičemž jeden z nich byl složen pouze z dívek! Trojlístek domácích týmů doplnily dva kladenské a jeden z Čimic!

Červený tým vstoupil do turnaje ospale a podlehl modrému Kladnu vysoko, 3:8. Posléze vyprovodil tým holek a vítěznou notu si ponechal až do samotného závěru akce! Bílý tým Kladna přehrál 8:3, v napínavém duelu pak i silné Rebely, 4:3! Úspěšnou premiéru si připsal brankář Matouš Přívratský, který i obdržel cenu pro nejlepšího hráče týmu.

Modrý tým Hostivaře nejdříve těsně nestačil na oba celky z Kladna (3:4 a 4:6), vysoko podlehl Rebelům a chuť si spravil až v závěru proti přípravce složené z dívek. Nejlepším hráčem byl vyhlášen nejaktivnější střelec, David Smejkal.

Právě tým holek, složený i z několika nových tváří, sbíral na turnaji především zkušenosti. Vstřelil na turnaji tři branky, proti klučičím výběrům to měl ale obecně těžké. Cenu pro nejlepší hráčku týmu si odnesla Nela Englišová, která zaskočila na pozici brankářky.

Redakce

 
 

“Musíme se zamyslet, s čím do jarní části chceme jít.“ říká obránce mužské rezervy Martin Přeslička

8.12.2023

“Bude těžké navázat na skvělý podzim, ale já se na tu výzvu těším!“ říká obránce A týmu Tomáš Kudela

7.12.2023

„Více mne baví ty těžší zápasy", říká rozhodně Sam Bajkai ze starších žáků!

29.11.2023

B tým mužů zakončil podzimní část prohrou! Zápas proti Rakovníku rozhodly přesilovky!

28.11.2023

Partneři klubu