HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.09.2022 Preview

Startuje hokejbalová Extraliga! Hostivař vyzve pětinásobného mistra!

Léto je u konce, startuje hokejbalová Extraliga! Do hostivařského areálu nepřijede nikdo menší, než pětinásobný mistr republiky, HC Kert Park Praha!

Tým s každoroční ambicí patřit na špici tabulky vyměnil během léta maskované muže a reprezentanta Mikla tak střídá ex-plzeňský Návara, v poli je pak u soupeře novou tváří například Matěj Štefka z východočeské Poličky.

To Hostivař nijak zásadně neposilovala a i nadále chce do kádru zapojovat především své odchovance. V prvním utkání budou citelně chybět Jan Čejka, ale i Otto Urbanec či obránce Macek. V brance by měla nastoupit tradiční opora v podobě Václava Štourala, kterému bude nově krýt záda Adam Majerníček, který v Hostivaři trávil své první roky v mládežnických kategoriích a nyní se vrací po letech trávených na Kladně, Kovu a pardubickém Svítkovu. Střídavý start z pražského Kova má vyřízen i Jaroslav Pátek.

Chybějícího snajpra v podobě Čejky nahradí v sobotu v sestavě teprve šestnáctiletý útočník Petr Lehner, který se v dobrém světle ukázal už na Hostivařském poháru, stejně jako o rok a půl starší Lukáš Grepl a obránci ze stejného ročníku, 2004, Dominik Ilušák a Adam Vodehnal.

Extraligový duel Hostivaře s Kert Parkem startuje v tradičních 11 hodin dopoledne!

Redakce

 
 

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

A tým zaznamenal třetí vítězství v řadě! V Pražském derby deklasoval mistrovský Kert Park!

23.9.2023

Partneři klubu