A tým mužů postupuje do dalšího kola Českého poháru! V deštivém utkání přehrál houževnaté Ježky!
V dalším kole Českého poháru přivítal A tým Hostivaře na své půdě prvoligové Ježky Heřmanův Městec.
ČP3, pondělí 17.11.2025
Hostivař
2:1, 1:0, 0:1
Heřmanův Městec
Rozhodčí: Jonák, Jirsák . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 23 . Střely na branku: 29:21 .
Sestava domácíchDrahoš (Štoural) - Číž, Hrabár, Ilušák, Vaniš, Vrzák, Čejka, Diviš, Dostál, Hradil, Michek, Mikšovský, Pátek, Urbanec |
Sestava hostíSmekal (Menc) - Budínský, Kovář, Kozel, Musílek, Běloušek, Kachlík, Macenaur, Pilař, Pilař, Šmíd, Starý |
Komentář k zápasu
Domácí se brzy prosadili zásluhou juniora Mikšovského, který mířil přesně nad rameno Smekala a i přesto, že Hostivař pokračovala v tlaku, místy připomínajíc přesilovou hru, skóre se nadále nenavyšovalo. Hosté pozorně bránili ve svém pásmu a místy i zahrozili. Jednu šanci z desáté minuty dokonce využili a začínalo se od nuly. Vedení zpět na stranu Pražanů strhl přeci jen, pouhé dvě vteřiny před první sirénou, Jan Diviš.
Ve druhé třetině deštivého utkání zvýšil na 3:1 další z juniorů, Adam Michek a v té době o výhře Hostivaře pochyboval málokdo. Ježci ale potvrzovali, že na špici prvoligové tabulky nejsou náhodou a i oni se nebáli zahrozit. Ke snížení ale do druhé přestávky nedošlo a hostivařští tak byli o dva góly spokojenější.
Hosté z východu mohli snížit v první přesilové hře, počet hráčů na obou stranách ale brzy vyrovnalo vyloučení Budínského. Z druhého gólu se ale Ježci přeci jen radovali a byl to Běloušek, který v čase 41:20 Drahoše překonal! Východočeši to zkoušeli v závěru ještě bez brankáře, Hostivař si ale závěr pohlídala a zápas dovedla k těsnému vítězství a tím i k postupu do dalšího kola Českého poháru.



























