27.04.2024 Reportáž

A tým má druhý bod v čtvrtfinálové sérii! O výhře rozhodl v poslední třetině!

Hostivařský A tým v sobotu odcestoval do daleké Karviné, kde se konalo pokračovaní čtvrtfinálové série, která se za stavu 1:1 přesunula na půdu soupeře. Hostivař se z těsné domácí porážky vzpamatovala a stejně těsným výsledkem tak získala druhý bod. Již zítra může postoupit do extraligového semifinále!

ČF3, sobota 27.4.2024

KAR

Karviná

2:3

1:1, 0:0, 1:2

Branky a nahrávky: 9:23 J.Vaniš (Kucharčík, Kudela), 35:46 Čejka, 37:01 Čejka (Kucharčík) .
Rozhodčí: Filipiec, Prudík . Vyloučení: 5:7 . Využití: 2:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 105 . Střely na branku: 25:25 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3 .

Mokry (Smetana) - Zahradníček, Růžička, Sladký, Niedoba, Zaremba, D.Procházka - Fárský, Juraško, Pala, Pořízek, Rosůlek, Wróbel, A.Procházka, Puzoň, Voznica, Řehůřek, Mikeš, Skyba

Štoural (Brykner) - Čápek, Hrabár, Kudela, Kočka, Průcha, Da.Zámečník - Čejka, Kucharčík, J.Vaniš, D.Vaniš, Taufer, Urbanec, Pátek, Hroch, Ferfecki, Lehner, Dostál, Číž

Vstup do třetího čtvrtfinále měla lepší domácí Karviná. V 6. minutě otevřel ranou od modré útočník Rosůlek. Hostivař ovšem dokázala rychle reagovat a skóre srovnat. V 9. minutě vyrovnal na 1:1 kapitán Hostivaře Jiří Vaniš! Po první třetině tedy platil nerozhodný stav.

Ve druhé třetině byla k vidění další vyrovnaná bitva. Oba týmy si vytvořili několik slibných příležitostí, branka ovšem v prostřední periodě k vidění nebyla. Před třetí třetinou tedy opět platil vyrovnaný stav 1:1.

Ve třetí třetině Hostivař zabrala ve snaze získat zpět vedení v sérii. O to se postaral v 36. minutě nejproduktivnější hráč Hostivaře Jan Čejka, který prostřelil Karvinského brankáře Mokryho. V 38. minutě se kanonýr v dresu Hostivaře trefil znovu a Hostivař tak v závěru vedla 1:3! Karviná v 43. minutě, při přesilové hře, snížila zpět na rozdíl jedné branky, když se prosadil obránce Zahradníček. Hostivař nakonec toto těsné vedení udržela a získala důležitý druhý bod! Pokračování čtvrtfinálové série je na programu hned zítra od 11:00. Hostivař bude útočit na historický postup do semifinále!