HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.05.2024 Reportáž

Dorost odjel ze Svítkova s debaklem! Proti prvnímu týmu tabulky se neprosadil!

Po dvou úvodních výhrách v nadstavbové části čekal na dorostence Hostivaře výjezd na horkou půdu prvního Svítkova, který byl taktéž dosud bez jediné ztráty.

NAD, neděle 12.5.2024

SVI

Svítkov Stars

7:0

1:0, 3:0, 3:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Černý, Zbořil . Vyloučení: 5:7 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 60:28 . Průběh utkání: 7:0 .

Sestava domácích

Šprync (Štarman) - Besperát, Flamík, Korec, Koudela, Martínek, Bárta, Bartok, Choutka, Drahoš, Heller, Jánský, Kňava, Korel, Koudela, Lacko, Pavlíček, Ptáček

Sestava hostí

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Švec, Votava - Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Nestrojil, Skála, Trajer

Komentář k zápasu

Už úvod naznačil, že kvalita bude především na straně širokého kádru domácích, který neustále ohrožoval Soukupa a ten se měl co ohánět. Inkasoval ale až v závěru první periody po vyloučení Martince, když přesilovku využil Drahoš.

Druhá část startovala přesilovkou Hostivaře, ta ale výhodu využít nedokázala a naopak následně čelila síle domácích, kteří v rozmezí dalších čtyř minut třemi góly rozhodli o osudu utkání.

Svítkovští vstupovali do části závěrečné s čtyřbrankovým vedením, ani poté ale nepolevovali a k dalšímu gólu jim pomohla další z přesilovek. V posledních pěti minutách přidali další dva góly a Hostivař tak z Pardubic odjela s nelichotivou, vysokou porážkou, 0:7.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu