HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.05.2024 Aktuální zprávy

Mladší žáci, žákyně a minipřípravka za sebou mají kondiční soustředění v horách!

Trojice mládežnických týmů vyrazila na třídenní kondiční soustředění do Pece pod Sněžkou. Jak akci hodnotili trenéři týmů?

Ondřej Novák (trenér mladších žáků) - Akci jsme si v početné skupině užili, vyšlo nám po celé tři dny počasí a našlapané a naběhané kopce v horách budou v závěru sezóny určitě přínosem. V blízkém budoucnu bychom rádi podobnou akci určitě zopakovali.

Martin Drahota (trenér žákyň) - Šestice našich dívek si víkend na horách náramně užila. I díky krásnému počasí našlapaly slušnou porci kilometrů. Věřím, že příště bude účast ještě vyšší.

Borek Coufal (trenér minipřípravky) - Minipřípravka si jarní kondiční soustředění v Peci pod Sněžkou náramně užila. Po dvou odpadlících z týdne před soustředěním jsme nakonec odjeli v počtu 11 hráčů a 3 členů realizačního týmu. V pátečním odpoledni jsme soustředění zahájili cca 10km dlouhým okruhem přes Modrý důl a Richterovy boudy, zpestřený několika vyběhnutými kopečky na pročištění plic. V sobotu jsme vyrazili na celodenní výlet na Portášky, kde na kluky čekal hlavní bod dne - návštěva herní krajiny Pecka. Po návratu z 11km dlouhého výletu jsme ještě vyrazili na jedno z místních hřišť. Splnit úkoly "skrytých příběhů" na téma filmu Sněženky a machři, to byl program posledního dne soustředění. S dalšími 12km v nohách jsme se vrátili do penzionu akorát tak na oběd, dobalení věcí a odjezd domů. Trenéři si nemuseli příliš lámat hlavu s večerním programem, jelikož oba večery hráli naši hokejisté zápasy mistrovství světa. Po celou dobu kluci fungovali výborně a těšíme se na další společné akce.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu