HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.09.2022 Preview

V sobotu připlavou do Prahy Mečouni! A tým má prostor na reparát!

Vstup do nové extraligové sezóny se nevyvedl, to jest tedy fakt! Hostivař podlehla před dvěma týdny Kert Parku 2:9, možnost reparátu je ale tu! A hned dvojitá!

V sobotu připluje do Hostivaře tým Mečounů. Ani Plzeň nevstoupila do sezóny podle svých představ a nováčkovi ze Svítkova nestačila, prohrála 0:5! Oba týmy tak budou bojovat o první body do tabulky. V sestavě Hostivaře už by měl nastoupit pracant Čejka, který zcela jistě oživí útočné řady.

DAVÍDEK PROTI DAVÍDKOVI?

Pikantnost duelu umocní fakt, že v dresu Plzně vyběhne na plochu Martin Davídek mladší, jehož otec stojí na střídačce Pražanů. Kdo z nich opustí bránu hostivařského areálu spokojenější? Extraligový zápas startuje v sobotu v 11 hodin dopoledne!

V NEDĚLI NA KONÍKY

I neděle bude ale pro Áčko zápasová! Hostivař zajede k dohrávce na půdu Pardubic, kde by měl zápas startovat ve 14 hodin odpoledne!

Redakce

 
 

„Bylo otázkou času, kdy mi to tam konečně padne", říká obránce dorostu Lukáš Městka!

2.12.2022

V pondělí očekáváme návštěvu Mikuláše! Přijďte pobejt!

1.12.2022

V Čimicích se představil i tým holek, tentokrát doplněn o trojici kluků!

30.11.2022

Mladší žáci nepoznali v podzimní části regionálního přeboru porážku! Kladno porazili i podruhé!

29.11.2022

Partneři klubu