HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.09.2022 Preview

V sobotu připlavou do Prahy Mečouni! A tým má prostor na reparát!

Vstup do nové extraligové sezóny se nevyvedl, to jest tedy fakt! Hostivař podlehla před dvěma týdny Kert Parku 2:9, možnost reparátu je ale tu! A hned dvojitá!

V sobotu připluje do Hostivaře tým Mečounů. Ani Plzeň nevstoupila do sezóny podle svých představ a nováčkovi ze Svítkova nestačila, prohrála 0:5! Oba týmy tak budou bojovat o první body do tabulky. V sestavě Hostivaře už by měl nastoupit pracant Čejka, který zcela jistě oživí útočné řady.

DAVÍDEK PROTI DAVÍDKOVI?

Pikantnost duelu umocní fakt, že v dresu Plzně vyběhne na plochu Martin Davídek mladší, jehož otec stojí na střídačce Pražanů. Kdo z nich opustí bránu hostivařského areálu spokojenější? Extraligový zápas startuje v sobotu v 11 hodin dopoledne!

V NEDĚLI NA KONÍKY

I neděle bude ale pro Áčko zápasová! Hostivař zajede k dohrávce na půdu Pardubic, kde by měl zápas startovat ve 14 hodin odpoledne!

Redakce

 
 

Mládež se opět podívá na soustředění do Lomnice! Letos o týden později!

22.7.2024

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Partneři klubu