HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.04.2023 Preview

Už není kam uhnout! Čtvrtfinálová série s Pardubicemi se přesouvá do Hostivaře!

Není kam uhnout! Hostivař prohrává ve čtvrtfinálové sérii s Pardubicemi 0:2 a v sobotu musí bezpodmínečně vyhrát, pokud se nechce s extraligovou sezónou loučit! Utkání začíná v 16 hodin v hostivařském hokejbalovém areálu a my Vás do něj srdečně zveme!

Pardubice potvrdili na domácím hřišti úlohu papírového favorita! Po základní části jim patřila třetí příčka tabulky, s celkem 49 body. Šestá Hostivař jich posbírala o šestnáct méně, oba týmy ale zdobila velká ofenzivní síla! Více gólů v základní části zaznamenali jen rekordmani z Kert Parku. Hlavní rozdíl mezi oběma čtvrtfinálovými soupeři tak čněl v kolonce obdržených branek! Zatímco Hostivař inkasovala ve dvaadvaceti duelech 86 branek, brankáři Pardubic lovili míček z branky pouze devětačtyřicetkrát... nejméně ze všech!

JAN ČEJKA vs. JAN BÍLÝ

Oba celky mají ve svých řadách nespočet individualit! Nejen v základní části, ale i ve čtvrtfinálové sérii je velká pozornost směřována především na dva Jany! Teprve dvacetiletý hostivařský odchovanec Honza Čejka ovládl kanadské bodování základní části Extraligy a po prvním čtvrtfinálovém víkendu je zatím i nejproduktivnějším hráčem play-off! V Pardubicích mu vyšlo především druhé utkání, kde nastřílel hattrick a přidal jednu finální přihrávku. V barvách Pardubic je pak hlavní ikonou o jedenáct let starší Jan Bílý, který i letos patří k nejlepším hráčům nejvyšší soutěže. Koníci se na něj mohou spolehnout i v této sérii, v prvních dvou utkáních totiž zaznamenal pět kanadských bodů a v neděli byl autorem vítězné trefy!

ORGANIZACE A PARKOVÁNÍ

Očekáváme slušnou diváckou návštěvu a budeme rádi, když domácí příznivci dorazí v klubových barvách, tedy v bílo-žlutém! Doporučujeme včasný příchod, zápas startuje v 16 hodin! Připraveno je až 125 míst k sezení, střed tribuny je vyhrazen pro domácí kotel. Vzhledem k charakteristice areálu vybízíme hostivařské fandy k tomu, aby k utkání dorazili ideálně pěšky, na kole či MHD. V případě příjezdu autem využijte nejlépe nedaleké parkoviště v sídlišti. Do areálu je povolen vjezd pouze rozhodčím, delegátovi utkání a členům A týmu HBC Hostivař.

Diváci nevstupují do prostor šaten, střídaček a trestných lavic (umělá tráva)! Děkujeme za respektování základních pravidel areálu a udržování pořádku.

SOUTĚŽE PRO DIVÁKY

Chceme, aby si každý přišel během téměř dvouhodinové akce na své! Hlavní program je jasný, v rámci toho doprovodného budete moci soutěžit nejen na našem instagramu, ale i přímo v areálu. Připraveny jsou soutěže o ceny od Salmingu, Mercuria Laser Game, vyhrát ale můžete i nové hostivařské kšiltovky, které jsou k dispozici i k prodeji. Prodejní stánek otevře i Prohokejbal.cz se zbožím Knapper. Těšíme se na všechny členy ale i naše sousedy, kteří, věříme, dorazí do areálu i s dětmi. Připraveny jsou tradičně dvě střelnice, trampolína či travnaté hřiště na badminton.

Redakce

 
 

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

A tým zaznamenal třetí vítězství v řadě! V Pražském derby deklasoval mistrovský Kert Park!

23.9.2023

Partneři klubu