HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.11.2022 Preview

A tým v sobotu vyzve doma Prachatice! Uhájí domácí tvrz?

A tým se po prohře v Karviné vrací do Prahy, kde v rámci 11. kola Extraligy hokejbalu přivítá na svém hřišti jednoho z nováčků letošní sezóny, tým HBC Prachatice!

Prachatice patří nově od letošní sezóny mezi extraligovou smetánku a po deseti odehraných kolech jim patří 8. místo se ziskem 12 ti bodů. V posledním utkání se utkali doma s týmem Pardubic, kterým houževnatě vzdorovali, ale na vítězství to nestačilo a Východočechům podlehli 4:5. Nejproduktivnějším hráčem týmu Prachatic je Jiří Štěpánek s devíti body, které získal za pět vstřelených branek a čtyři asistence.

Hostivař se v posledním ligovém kole vypravila do daleké Karviné, kam vycestovala již den předem i s novou posilou Petrem Pírkem, který má do Hostivaře domluvené střídavé starty z prvoligového týmu Kovo Praha. Našemu A týmu se zápas bohužel nepovedl a v přestřelce prohrál 6:4 a spadl na 9. místo v Extraligové tabulce. Nejproduktivnějším hráčem týmu Hostivaře stále zůstává kapitán Jan Čejka, který zatím v průběhu sezóny zaznamenal osmnáct bodů za deset branek a osm asistencí.

K poslednímu vzájemnému utkání mezi Hostivaří a Prachaticemi došlo naposledy v prosinci roku 2019, ještě v 1. Lize, kdy náš A tým zvítězil na hřišti soupeře 4:3.

Tento zápas bude zároveň přímý souboj o průběžné osmé místo v Extraligové tabulce. Utkání proti Horalům začíná v 11:00 dopoledne.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu