HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.03.2023 Preview

A tým přivítá v sobotu na svém hřišti Karvinou! Oplatí jí podzimní porážku?

Hostivařský A tým přivítá na svém hřišti, v rámci 20. kola Extraligy hokejbalu, celek Karviné. Oplatí jí podzimní porážku a získá tak cenné body pro boj o play-off?

Karviná se během letošního ročníku Extraligy pohybuje v první polovině tabulky. Aktuálně se nachází na 4. místě se ziskem 34 bodů. Ve svém posledním utkání přivítala na svém hřišti tým Pardubic. Souboj těchto dvou celků z vrchních příček tabulky Extraligy dopadl líp pro Východočechy, kteří zvítězili nad Karvinou 2:5. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Lumír Rosůlek, který nastoupil ve všech utkáních a zaznamenal v nich 36 kanadských bodů za patnáct branek a dvacet jedna asistencí. Aktuálně mu v Extraligové tabulce produktivity patří třetí místo. Zároveň mu v tabulce střelců extraligy patří 4. příčka.

Hostivař se v posledním utkání vypravila do Svítkova, kde svému soupeři podlehla těsně 2:3 a spadla tím opět na okraj postupových příček pro play-off. Aktuálně Hostivaři patří v Extraligové tabulce 8. místo se ziskem 25 bodů. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jan Čejka, který za 18 zápasů nasbíral 39 kanadských bodů za dvacet pět branek a čtrnáct asistencí. Aktuálně je lídrem jak tabulky střelců, tak i tabulky produktivity Extraligy hokejbalu.

Poslední vzájemné utkání mezi Hostivaří a Karvinou se odehrálo na konci října loňského roku, kdy Hostivař prohrála se svým soupeřem 6:4.

Utkání se odehraje tuto sobotu na Hostivařském hřišti se startem v 16:00! Přijďte podpořit Hostivař v dalším důležitém boji o play-off!

Redakce

 
 

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!

22.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

21.4.2024

A tým odstartoval své třetí extraligové play-off vítězstvím! V úvodní přestřelce porazil Karvinou!

20.4.2024

Dorost na body proti prvním Pardubicím nedosáhl! Těsně podlehl!

19.4.2024

Partneři klubu