28.03.2022 Reportáž

Starším žákům se na Lužinách nedařilo a odjeli s prázdnou!

K dalšímu ligovému utkání dorazili starší žáci v sobotním dopoledni na Lužiny, kde je čekal domácí Kert Park.

14.kolo, sobota 26.3.2022

KER

Kert Park Praha

6:4

2:1, 2:2, 2:1

Branky a nahrávky: 11:55 Hradil (Michek), 15:43 Nestrojil (Svoboda, Havlík), 17:44 Svoboda (Nestrojil, Martinec), 41:31 Votava .
Rozhodčí: Sládek, Vosmik . Vyloučení: 5:5 . Využití: 1:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 25 . Střely na branku:

Čermák (Horský) - Chán, Špák, Vrabec, Bilý, Chán, Doucha, Drnec, Hlávka, Richter, Sýkora, Větrák, Větrák

Kotík (Kadlec) - Švec, Martinec, Votava, Režnárek, Klein, Hrodek - Havlík, Nestrojil, Svoboda, Skála, Hradil, Michek, Langer, Zábrodský, Absolon

Očekávalo se opět vyrovnané utkání, kde může rozhodnout sebemenší chyba. Do vedení se dostal domácí celek díky trefě Drnce, na kterého ale záhy navázal jeho kumpán z výběrových akcí a kempů, hostivařský Filip Hradil, 1:1! Už po necelé minutě ale vrátil na svoji stranu vedení Kert Park a ačkoliv byl jeho gól ve skutečnosti pouze horní tyčkou, šel do první přestávky o něco spokojenější.

Hostivař v úvodu druhé části díky gólům Nestrojila a Svobody skóre otočila, ne ale na dlouho! Chán brzy vyrovnal a Větrák ve dvaadvacáté minutě opět naklonil misky vah na stranu domácích.

Ti hráli velice dobře a ve třetí části šli ve vlastním oslabení dokonce do dvougólového trháku. Když pak pět minut před koncem navýšil na 6:3 v přesilovce Drnec, bylo víceméně rozhodnuto. V závěrečném tlaku a hře bez brankáře sice ještě snížil Adam Votava, od Hostivaře to bylo ale vše. Další projektily v závěru postrádaly, stejně jako většina hostivařských šancí v utkání, patřičnou přesnost a skóre se tak už neměnilo. Domácí Kert Park uhájil svou domácí pevnost a Hostivař se domů vracela s prohrou 4:6!

23.4.2024

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!