03.05.2022 Reportáž

Starší žáci vyloupili Čimice! Inkasovali pouze v oslabení!

Za dalším utkáním regionální soutěže nejeli starší žáci daleko. Po shlédnutí poledního utkání A týmu v domácím areálu vyrazili do Čimic, kde na ně čekal tým Rebelů.

8.kolo, sobota 30.4.2022

REB

Rebel Praha

2:5

1:2, 0:2, 1:1

Branky a nahrávky: 3:56 Bár (Nestrojil), 5:02 Votava (Michek), 16:12 Skála (Hradil, Michek), 28:27 Bár (Švec), 40:29 Hradil (Skála) .
Rozhodčí: Koch, Kavalír . Vyloučení: 1:4 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 33:40 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5 .

Slavík - Choc, Dědková, Kaňka, Maxima, Váša, Adam, Baloun, Kalaš, Klofát, Koch, Ryboš

Soukup - Švec, Městka, Režnárek, Votava, Hrodek - Bár, Nestrojil, Havlík, Skála, Hradil, Michek, Zábrodský, Absolon

Domácí tým měl určitě lepší nástup do zápasu, z gólu se ale radovala Hostivař. Nestrojil napřáhl u mantinelu, trefil tyč, odražený míček si v brankovišti ale našel Bár a dostal svůj tým do vedení. Zhruba po minutě se navíc parádně ke střele uvolnil obránce Adam Votava a jeho prudká střela švihem zapadla až do sítě, 2:0! Stejný hráč se pak ale pakoval na trestnou a soupeř trestal, když se v přesilovce trefil Kaňka.

Hostivař po první, oboustranně houževnaté třetině vedla, byl to ale soupeř, který si vytvořil více šancí. To se ale otočilo od druhého dějství, kdy hostivařští přebrali iniciativu a Slavík v brance domácího týmu se měl co otáčet. Už v sedmnácté minutě vykouzlil druhý útok parádní kombinační akcí třetí gól, kdy Hradil nezištně namazal Skálovi a ten se střelou do odkryté branky snad ani nemohl mýlit. Hostivař měla i nadále převahu, Slavík byl ale pozorný a domácí držel. Nestačil až v závěru periody na pokus Jakuba Bára, který se z levé strany natlačil až do zakončení a uspěl.

Rebelové vykřesali naději ve čtyřicáté minutě další přesilovkovou trefou, jejich šance ale bleskurychle polil zmizíkem Hradil, který si našel odražené Skálovo nahození a pohotově míček uklidil za bezmocného brankáře. Další z šancí na obou stranách už se neujala a Hostivař tak v kvalitním duelu odešla jako vítěz, s výsledkem 5:2!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Oboustranně myslím kvalitní zápas, v dobrém tempu. Na naší straně bylo trochu více šikovnosti do koncovky, takže vezeme tři body.