17.10.2021 Reportáž

Starší žáci přehráli Nové Strašecí! Michek s hattrickem!

Jako dalšího soupeře přivítali starší žáci tým z Nového Strašecí, kteří nastoupili teprve do svého druhého klání, po měsíční přestávce. V dresu Hostivaře poprvé nastoupili útočníci Adam Zábrodský a Jeroným Langer, kteří mají vyřízené střídavé starty z celku TJ Kovo Praha.

6.kolo, sobota 16.10.2021

8:3

3:2, 2:0,3:1

NOV

Nové Strašecí

Branky a nahrávky: 7:31 Bár (Nestrojil), 10:17 Zábrodský, 13:43 Hradil (Michek), 16:30 Michek (Hradil, Skála), 23:57 Hradil (Votava), 30:47 Bár, 31:44 Michek (Režnárek), 39:31 Michek (Votava, Hradil) .
Rozhodčí: Zaťko, Zíma . Vyloučení: 2:2 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 32 . Střely na branku: 43:15

Kadlec (25.Kotík) - Švec, Městka, Režnárek, Votava, Hrodek, Klein - Bár, Nestrojil, Svoboda, Skála, Hradil, Michek, Zábrodský, Postler, Absolon, Langer

Křeček - Brož, Klúc, Slezák, Svoboda, Badziony, Bárta, Císař, Ďurina, Veselý

Domácí tým začal dobře, narážel ale na dobře chytajícího brankáře Křečka. Naopak na druhé straně se urodilo, když se po chybě hostivařské obrany prosadil Bárta. Na jeho gól ale po půl minutě našel z brejku odpověď Jakub Bár a bylo vyrovnáno! Ne na dlouho! Bárta využil další z chyb domácích v obranném pásmu a Hostivař opět musela dotahovat. Na 2:2 srovnal s pomocí domácího hráče novic Adam Zábrodský, ještě v prvé části se pak Hostivař dostala do vedení, když se po vytrvalém tlaku před brankou nejlépe zorientoval Filip Hradil a backhandem překonal Křečka.

Nádherná kombinační akce druhého útoku pak v sedmnácté minutě znamenala čtvrtý gól a byl to Adam Michek, který hostujícího brankáře překonal střelou mezi betony. Stejné místečko poté využil v úniku, v přesilové hře, Filip Hradil a nedal maskovanému muži v brance Bubáků šanci. Po dvou třetinách domácí tým vedl 5:2!

I v části závěrečné padaly góly! Bár nejdříve zvýšil na 6:2 a za další minutu přidal gól s číslovkou sedm Michek, který doklepl míček za bezmocného brankáře po akci obránce Režnárka. Na druhé straně posléze završil hattrick Bárta, který snížil a překonal v brance Kotíka, kterému v polovině zápasu přenechal své místo Kadlec. Poslední slovo pak měl opět Adam Michek, který navázal na novostrašeckého kolegu, po ústupu obránce zamířil, trefil přesně k tyči a i on se radoval z hattricku! Domácí tým tak zvítězil 8:3 a v lize ho nyní čeká téměř měsíční pauza, kterou vyplní zápasy se soupeři z jiných regionů a taktéž regionální a státní tréninkové kempy.

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Nepodali jsme tentokrát úplně prvotřídní výkon, na výhru to ale stačilo. V tréninku se opět zaměříme trochu více i na dovednosti, protože mnozí mají stále velký problém pracovat i v malé rychlosti s míčkem. Je před námi nyní tvorba zápasového plánu pro zbytek podzimní části, protože ligový program nám rozhodně stačit nebude.

17.4.2024

16.4.2024

16.4.2024

A tým na závěr základní části prohrál s Ústím nad Labem! Na extraligový rekord tedy nedosáhl!