10.04.2022 Reportáž

Starší žáci dali Novému Strašecí patnáct branek a vedou tabulku!

Starší žáci odcestovali v k dalšímu ligovému utkání do Nového Strašecí, které okupuje poslední příčku v tabulce. Hostivařští ale určitě nehodlali soupeře podcenit!

16.kolo, sobota 9.4.2022

NOV

Nové Strašecí

5:15

0:4, 1:3, 4:8

Branky a nahrávky: 7:42 Skála (Hradil), 8:14 Michek (Skála, Hradil), 9:03 Svoboda (Švec, Nestrojil), 12:02 Skála (Hradil, Čejka), 16:26 Hradil (Skála), 18:27 Zábrodský, 20:49 Michek (Hradil, Skála), 30:15 Švec, 33:10 Nestrojil (Zábrodský), 33:32 Zábrodský (Švec), 36:55 Svoboda (Čejka, Zábrodský), 37:44 Hradil (Michek, Skála), 39:50 Nestrojil (Zábrodský), 41:07 Hradil (Votava), 44:19 Nestrojil (Svoboda, Švec) .
Rozhodčí: Procházka, Zaťko . Vyloučení: 5:5 . Využití: 1:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 20:61

Křeček - Bárta, Hájek, Veselý, Brož, Císař, Ďurina, Fischer, Fouček, Klůc, Prchal, Svoboda, Svoboda, Tlustý

Exner (30.-35. Kadlec) - Švec, Městka, Votava, Čejka, Klein, Hrodek - Bár, Nestrojil, Svoboda, Skála, Hradil, Michek, Langer, Zábrodský, Krutský