HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.10.2021 Reportáž

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

Rezerva Hostivaře přivítala v domácím areálu B tým TJ Kovo Praha a v očekávání byla vyrovnaná bitva. Už po rozcvičce ale realizační tým musel škrtnout zraněného Petráška, který rozšířil hostivařský lazaret.

6.kolo, neděle 17.10.2021

HOS

Hostivař

3:5

3:2, 0:1, 0:2

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 4:44 Brož (Grepl, Kerouš), 7:10 Jirsák (Mareš), 13:48 Kandler (Hroch, Trávníček) .
Rozhodčí: Kettner, Sládek . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 19 . Střely na branku: 28:44

Sestava domácích

Keprt - Bakoš, Němeček, Přeslička, Kerouš - Brož, Grepl, Hroch, Jirsák, Kandler, Mareš, Trávníček, Vosátka

Sestava hostí

Šach (Novák) - Ivasienko, Kabát, Solar, Voráček, Vršecký, Zeman, Duboský, Lachman, Opolský, Šteg, Veselka, Votýpka, Zámečník, Zeman

Komentář k zápasu

Domácí přesto začali dobře a ačkoliv v úvodu nevyužili přesilovku, byli to oni, kteří otevřeli skóre, když naopak v početní nevýhodě pláchl Marek Brož, který nadvakrát překonal Šacha. Po dvojici dalších vyloučení zvýšil už na 2:0 Jirsák, který od mantinelu načapal gólmana hostí. Votýpka ale brzy snížil a ve třinácté minutě už bylo vyrovnáno, když Kabát našel před brankou nepohlídanou hůl Zemana, pro kterého už nebyl problém skórovat. Domácí si vzali vedení ale zpět a byl to Kandler, který se tentokrát v úniku nemýlil.

Zajímavostí bylo, že ve zbytku klání už se nevylučovalo! Hra v pěti ale více svědčila hostům, kteří ve druhém dějství opět vyrovnali.

Rozhodnout tak musel samotný závěr duelu a i v něm se dařilo více hráčům Kova, když nejdříve poprvé dostal hosty do vedení Luboš Dubovský a v osmatřicáté minutě přidal pátý gól za záda Keprta Michal Zeman. V souboji rezerv tak byli úspěšnější hosté z Palmovky, kteří zvládli závěr zápasu a zvítězili 5:3!

Redakce

 
 

„Dostávám hodně prostoru a letos si dost věřím", říká Samuel Kucharčík!

3.12.2021

Tým holek v Čimicích vstřelil čtyři branky, výhry se ale tentokrát nedočkal!

30.11.2021

Přípravka na turnaji v Čimicích s vyrovnanou bilancí!

29.11.2021

A tým dostal na závěr podzimu devět branek v Karviné!

28.11.2021

Partneři klubu