HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.02.2024 Reportáž

Dorost vyšel v Pardubicích gólově naprázdno, podlehl 0:2!

Na dorostence čekal druhý zápas zimní eXcellent League v Pardubicích, které se zatím bodu nedočkali a na domácím hřišti hodlali tentokrát uspět.

eXcLG, středa 21.2.2024

PCE

Pardubice

2:0

0:0, 1:0, 1:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Málek, Vacek . Vyloučení: 5:5 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 32 . Střely na branku: 23:35 . Průběh utkání: 2:0 .

Sestava domácích

Kazda - Baráková, Hruška, Molavec, Reinberg, Školník, Švadlenka, Červenka, Chýle, Doležal, Janovský, Kupka, Mojžíš, Motyčka, Pletánek, Remač, Švidrnoch, Závodský

Sestava hostí

Soukup (Exner) - Městka, Švec, Režnárek, Votava, Hrodek, Martinec - Michek, Nestrojil, Hradil, Skála, Bár, Krutský, Absolon, Havlík, Trajer

Komentář k zápasu

V první třetině se hrál urputný hokejbal s minimem gólových šancí, ale také bez vyloučení. Nepatrně více ze hry měli domácí, skóre se ale neměnilo.

Hostivař se musela poté v úvodu druhého dějství bránit první přesile, ani tentokrát se ale diváci gólu nedočkali. A když už to vypadalo, že perníkáři nevyužijí ani svou druhou početní výhodu, napřáhl ke střele Školník, jehož pokus přizvedla teč bránícího hráče až pod břevno Soukupovi branky. Prvních přesilovek se pak dočkala i Hostivař, ta ale úspěšná nebyla a po prostřední části vedli domácí nejtěsnějším rozdílem.

S vyloučeními se roztrhl pytel i ve fázi závěrečné a byl to domácí tým, který pykal. Téměř šest minut v početní výhodě ale hostivařští přetavit v gól nedokázali! Nejblíže k vyrovnání byl zřejmě Votava, jehož dorážka skončila na tyčce Kazdovi branky. V úplném závěru, po vyloučení Nestrojila, naopak využil čistě vyhraného vhazování Molavec a dal utkání definitivní podobu. Pardubičtí zvítězili 2:0 a zapsali první tři body do tabulky eXcellent League.

Na Hostivař čeká další duel již tuto neděli, proti již jistému vítězi zimní soutěže. Duel s Plzní odstartuje už v 10,30 dopoledne.

Redakce

 
 

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!

22.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

21.4.2024

A tým odstartoval své třetí extraligové play-off vítězstvím! V úvodní přestřelce porazil Karvinou!

20.4.2024

Dorost na body proti prvním Pardubicím nedosáhl! Těsně podlehl!

19.4.2024

Partneři klubu