09.05.2024 Reportáž

O výhře nad Piráty rozhodl dorost ve vlastních oslabeních!

Druhým soupeřem v nadstavbě a bojích o čtvrtfinále play-off, byl dorostencům Hostivaře Hradec Králové. Dva týdny stará výhra 6:0 nad stejným soupeřem již byla zapomenuta a bylo zřejmé, že tentokrát se bude bojovat až do závěrečné třetiny...

NAD, středa 8.5.2024

4:2

2:0, 0:1, 2:1

HKR

Hradec Králové

Branky a nahrávky: 6:57 Trajer (Nestrojil, Městka), 9:32 Režnárek, 41:07 Hradil (Michek), 44:22 Hradil (Michek) .
Rozhodčí: Cícha, Hrubý . Vyloučení: 6:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 2:0 . Diváci: 60 . Střely na branku: 28:35 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2 .

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava, Němec - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Nestrojil, Skála, Trajer

Charvát (Novotný) - Čtvrtečka, Koďousek, Kříž, Kupka, Vaněk, Bečička, Duchač, Flechtner, Machaň, Rouha, Suchan, Tichý, Vortel, Zahálka, Zamastil

Domácí byli v úvodu aktivní a v sedmé minutě je dostal do vedení Marek Trajer, který využil dobré práce Městky s Nestrojilem a míček poslal do poloodkryté klece, za bezmocného Charváta. Hostivařští se poté museli bránit v oslabení, to ale paradoxně přineslo jejich druhou branku, když svižné nahození Režnárka propadlo až hostujícího brankáře. Hostivař vedla 2:0 a do kabin odcházela o poznání spokojenější.

Piráti se ale drželi stále ve hře i díky dalším přesilovkám. V polovině druhé části a tím i utkání jednu z nich využil Čtvrtečka a duel rázem opět dostal nový náboj. Další z početních výhod na obou stranách už ale gólovou radost nepřinesly a Hostivař šla odpočívat již jen s hubeným vedením.

Domácí mohli navýšit vedení v přesilové hře, proti byla ale pozorná obrana Hradce a jistý brankář Charvát. V jednačtyřicáté minutě naopak z pravé strany přesně zamířil Machaň a bylo to 2:2! Votava navíc obdržel trest za nesportovní chování a před Piráty byla skvělá příležitost utkání otočit! Už chvilku po zahájení jejich přesilovky ale po pravé straně unikl Hradil a ačkoliv míček v síti viděl zřejmě jen on sám a dvojice sudích, gól platil a Hostivař tak bleskurychle opět vedla! Pokračující výhoda hostí další vyrovnání nepřinesla a v poslední minutě naopak přidal čtvrtý gól do opuštěné klece opět Hradil.

Hostivař tak zvítězila v dalším domácím utkání 4:2 a v dalším víkendu se vydá na horkou půdu aktuálně prvního Svítkova Stars.

Starší žáci mají po výhře nad Kertem jistotu závěrečných turnajů sezóny!

19.5.2024

B tým mužů zvítězil i ve druhém semifinále! O postup do finále zabojuje za týden v Rakovníku!