16.06.2023 Reportáž

Mladší žáci těsně prohráli s Kladnem!

V neděli 11.června odehráli mladší žáci poslední turnaj regionálního přeboru na Kladně. Nejprve se utkali se svým letos nejčastějším soupeřem z Kladna.

RE12, neděle 11.6.2023

KLA

Kladno

3:2

2:0, 0:2, 1:0

Branky a nahrávky: 16:30 Janšta (Kvasnička), 17:35 Kocmánek (Kolář) .
Rozhodčí: Honzík, Mihálová . Vyloučení: 4:2 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 53 . Střely na branku: 14:20 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2 .

Holubovský - Kučera, Máša, Petrášek, Podhorský, Rychtář, Vlasák - Bukovicová, Černý, Hejkal, Houska, Kraus, Lovětínský, Novák, Nývlt, Říha, Sivek, Wagner

Slavík - Janšta, Zimarev, Janičko, Veselý, Dlouhý, Poláček - Kvasnička, Mellen, Kocmánek, Svoboda, Jeřábek, Holý, Havlíková, Laštovičková, Kolář

Hostivař v nekompletní sestavě nezahájila utkání vůbec dobře, když hned v první minutě propadla nenápadná střela kapitána domácích až do hostivařské sítě. Ještě hůře bylo na konci první periody, když soupeř udeřil podruhé při signalizované výhodě po faulu Poláčka. Hostivařská hra byla plná nepřesností a zbytečných ztrát míčku. Ve druhé třetině se obraz hostivařské hry přeci jenom trochu zlepšil a výsledkem bylo nejprve snížení Janšty rychle následované vyrovnáním z hole Kocmánka. Začátek třetí třetiny byl snad ještě horší, než začátek té první, když obrana nečinně přihlížela opakovaným dorážkám soupeře vedoucí až ke třetímu gólu v brance Slavíka. Po zbytek zápasu se Hostivař snažila vyrovnat, nicméně snaha to byla spíše křečovitá a k vyrovnání nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. Po závěrečné siréně ještě museli rozhodčí hasit vznikající šarvátku. V regionálním přeboru tak Hostivař letos s Kladnem padla poprvé.

Borek Coufal (HBC Hostivař): Nebyli jsme sice dnes úplně kompletní, ale určitě umíme hrát mnohem lépe. Zásadní problém nám dnes činily především zakladní herní dovednosti jako je vedení míčku a jeho zpracování. O přihrávkách ani nemluvě.

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!