Mikropřípravka si zahrála v Novém Strašecí a potvrdila svůj růst!

Dva týmy těch úplně nejmenších se v neděli vydaly do Nového Strašecí, kde na ně čekal další turnaj a několik nadšených soupeřů.
Aleš Kvasnička (trenér modrého týmu) - Na začátku turnaje kluci ještě spali a dvakrát prohráli, ale od třetího zápasu už to byla zase Hostivař která své soupeře jednoznačně přehrála a vrátila soupeřům i dvě úvodní porážky. Děkujeme i rodičům za hlasité fandění.
Katka Votrubcová (náčelnice bílého týmu) - Kromě nováčka Vojty dorazil bílý tým do Nového Strašecí ve složení zkušených kluků ročníku 2018 a na hře to bylo znát. Hned v prvním zápase suverénně přehráli tým Keltů a kluci předvedli několik parádních akcí. I další tři zápasy byly plné gólů a kluci nakonec nestačili jen na tým Prachatic, kde šlo o těsnou prohru. Pro mladší tým tak šlo o velmi povedený turnaj a troufám si říct, že kluci budou velkou posilou pro minipřípravku, kam se od nové sezony připojí.