07.11.2022 Reportáž

Mladší žáci stále vítězní! Kvasnička dalším hattrickem sestřelil Most!

V neděli 6.listopadu vyrazili mladší žáci na další z turnajů regionálního přeboru do Mostu. Prvním soupeřem jim byl domácí Most, který chtěl Hostivaři oplatit 2 týdny starou porážku.

RE5, neděle 6.11.2022

MST

Most

2:6

1:0, 1:4, 0:2

Branky a nahrávky: 13:48 Coufal (Kvasnička, Da.Zimarev), 16:06 Mellen (Jeřábek), 18:17 Kvasnička (Coufal), 18:51 Coufal, 20:07 Kvasnička (Coufal), 20:56 Kvasnička .
Rozhodčí: Žák . Vyloučení: 1:4 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 66 . Střely na branku: 20:24 . Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:6 .

Blažek - Fycýková, Houška, Klíma, Uher - Ferenc, Mrnka, Sušická, Švarc, Toth, Vopat

Slavík - Janičko, Da.Zimarev, Dvořáková, Kašpar, De.Zimarev, Poláček - Kvasnička, Coufal, Kocmánek, Jeřábek, Mellen, Svoboda, Veselý, Dlouhý, Kolář

Možná to bylo způsobené nezvyklým povrchem na starém zimním stadionu, ale první třetinu hosté z Prahy víceméně prospali. Nedařilo se téměř nic, vázla kombinace i obranná činnost a soupeř, stejně jako dva týdny zpět, neustále hrozil nebezpečnými rychlými breaky. Nebýt Dominika v brance, určitě by bylo po první třetině skóre horší než 0:1 z pohledu Hostivaře.

Do druhé třetiny Hostivař vstoupila mnohem lépe a na delší dobu se usadila v obranném pásmu domácích a byl to kapitán Coufal, který dokázal těsně před polovinou utkání vyrovnat. A stačilo pouhých pět minut, aby se Hostivař dostala do pohodlného vedení 4:1. Postupně se trefili Mellen, Kvasnička a opět Coufal. Soupeř se však nevzdával a těsně před druhou pauzou dokázal snížit na 4:2.

Ve třetí třetině stačila minuta, aby Hostivař zásluhou 2 přesných zásahů Kvasničky zápas překlopila definitivně na svoji stranu. Ve zbytku zápasu se ještě měli oba brankáři co ohánět, nicméně skóre už zůstalo beze změn a Hostivař zaznamenala další výhru.

V první třetině byli naši hráči nejspíš ovlivněni brzkým ranním vstáváním a bylo to celé takové ospalé. O přestávce jsme se pokusili kluky probudit k většímu nasazení a to se naštěstí povedlo. Hodně nás dnes podržel Dominik v brance, především v první polovině utkání.