HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.05.2022 Reportáž

Mladší žáci přehráli Kladno s nulou!

Slunné nedělní odpoledne bylo svědkem měření sil mezi mladšími žáky HBC Hostivař a HBC Kladno v rámci regionální soutěže. Soupeř byl nucen improvizovat se sestavou, ve které chyběli někteří hráči, což se od prvních minut zápasu začalo projevovat.

0.kolo, neděle 15.5.2022

HOS

Hostivař

4:0

1:0, 1:0, 2:0

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: 8:19 Mellen (Jeřábek), 19:20 Otras (Martinec), 21:45 Otras (Havlík, Bajkai), 29:19 Bajkai (Otras, Havlík) .
Rozhodčí: Dubovský . Vyloučení: 0:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 38 . Střely na branku: 26:9 . Průběh utkání: 4:0 .

Sestava domácích

Menzel (Slavík) - Hnyk, Janičko, Martinec, Němec, Bajkai, Coufal, Havlík, Janšta, Jeřábek, Kocmánek, Kvasnička, Mellen, Otras, Vysoký

Sestava hostí

Patera - Jozífek, Podhorský, Vlasák, Bukovicová, Hejkal, Holý, Kučera, Lovětinský, Macháček, Mařík, Mašek, Navrátil, Nývlt, Tomášek

Komentář k zápasu

Aktivní domácí toho kladenským Rysům moc nedovolovali a soustavným tlakem a dobrým pohybem si vytvářeli množství brankových příležitostí. Ty však zůstávaly pohříchu nevyužité. Kladenští hrozili z ojedinělých brejků, ale hra se převážně odehrávala v jejich obranném pásmu. Trpělivý domácí nepolevovali a výsledek se nakonec dostavil. Svému soupeři dokázali postupně nastřílet čtyři branky. Několik málo příležitostí hostů pochytal spolehlivý Menzel v bráně a celý tým už se těší na něco dobrého za jeho vychytanou nulu. Konečný stav 4 - 0 pro Hostivař byl pro tým z Kladna ještě vcelku přívětivý.

Vyjádření trenéra (Borek Coufal): Povedený zápas, kterému chyběla jenom trochu lepší produktivita. Nevyužitých šancí bylo opravdu hodně a to by se nám proti silnějším soupeřům nemuselo vyplatit.

Vyjádření trenéra (Aleš Kvasnička): Kluci podali velice dobrý výkon, soupeře skoro k ničemu nepustili a po zásluze vyhráli 4:0.

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu