31.05.2023 Reportáž

Mladší žáci porazili Fretky! Hráčem zápasu vyhlášen Prokop Janšta!

V druhém zápase domácího turnaje se Hostivař, tentokrát v roli hostujícího týmu, utkala s dívčím týmem Fretek z Berouna. Předvedou domácí zlepšený výkon oproti zápasu s Kladnem?

RE11, neděle 28.5.2023

KEL

Kelti 2008

1:3

1:2, 0:1, 0:0

Branky a nahrávky: 04:24 Coufal (Jeřábek, Janšta), 09:39 Holý (Laštovičková), 14:03 Coufal .
Rozhodčí: Procházka, Zaťko . Vyloučení: 0:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 57 . Střely na branku: 13:26 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3 .

Koudelová - Bilasová, Vondráková, Frýdlová, Škorpilová, Faitová, Machytková, Rezková, Makovská, Makovská, Holá

Slavík - Janšta, Zimarev, Janičko, Dvořáková, Veselý, Dlouhý - Kvasnička, Coufal, Mellen, Svoboda, Jeřábek, Kocmánek, Poláček, Holý, Laštovičková

Po nepříliš povedeném zápase proti Kladnu trenéři zamíchali se sestavou s příslibem zlepšeného výkonu. Bohužel se tak nestalo, i když přeci jenom se alespoň chvílemi dalo na zápas jakž takž dívat. Hostivař si od začátku udržovala mírnou převahu a všechny tři útočné řady ohrožovali branku Fretek. V páté minutě se prosadil dorážkou Coufal. Když se však v deváté minutě pakoval na trestnou lavici Kvasnička, napřáhla po 12 vteřinách téměř u červené čáry Frýdlová a Slavík poprvé, a také naposledy, lovil míček ze své sítě. Netrvalo to však ani minutu, když se Laštovičková vydala do rohu hřiště za zdánlivě ztraceným míčkem, který ale dokázala vybojovat a naservírovat přímo na hůl nekrytému přípravkáři Holému, který dostal Hostivař opět do vedení. Další průběh zápasu byl poměrně jednotvárný - Hostivař ve stálé převaze, ale se spoustou nepřesností a Fretky hrozící brejky po laxnostech v obraně. V patnácté minutě zápasu nachytal Coufal brankářku soupeře zpoza brány a uzavřel tak skóre na konečných 3:1 z pohledu Hostivaře. Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen obránce Prokop Janšta

Borek Coufal (HBC Hostivař): Pokusili jsme se hru týmu oživit několika změnami v prvních dvou útočných formacích, ale úplně se to nepovedlo. Herní projev byl stále takový všelijaký. Spousta nepřesností a nesmyslných řešení a spousta zbytečně ztracených míčků. Musíme v týdnu zabrat, s takovýmto výkonem cesta na finálový turnaj nevede.