26.09.2022 Reportáž

Mladší žáci na úvod regionálního přeboru přehráli Kert Park!

Týden po Hostivařském poháru zahájili mladší žáci soutěž regionálního přeboru proti týmu Kert Parku, který na poslední chvíli nahradil v rozpisu turnaje odhlášený tým Kovo Praha.

RE1, neděle 25.9.2022

4:2

1:1, 0:1, 3:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 00:44 Kvasnička (Coufal), 26:01 Coufal (Janšta), 26:51 Svoboda (Janičko), 27:29 Coufal (Da.Zimarev, Kocmánek) .
Rozhodčí: Tománek . Vyloučení: 6:5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 40 . Střely na branku: 17:15 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2 .

Slavík - Janšta, Da.Zimarev, Dušek, Janičko, De.Zimarev, Poláček - Kvasnička, Coufal, Kocmánek, Jeřábek, Mellen, Svoboda, Holý, Dlouhý, Veselý

Čihák - Větrák, Horský, Arnold, Bláha, Kraml, Mihalčin, Šeps, Steinbach, Sýkora, Vlach

Domácí zahájili utkání ve velkém stylu a hned v první minutě se trefil Kvasnička po vybídnutí Coufala. Krátce po vedoucí brance dostala Hostivař postupně šanci navýšit vedení ve dvou přesilových hrách. Na místo navýšení vedení ale přišel vyrovnávací gól hostů ve vlastním oslabení. O malou chvíli později se dvakrát v krátkém sledu pakoval na trestnou lavici domácí Jeřábek s tím, že po druhém trestu následoval dokonce osobní trest a domácí horko těžko odolávali útokům hostů a Slavík v domácí brance se měl co otáčet. Hosté však svoje početní výhody také nevyužili a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 1:1.

Ve druhé třetině pokračovala vyrovnaná hra s občasnými vyloučeními na obou stranách. V 17. minutě si však vzal u vlastní branky hostující Větrák a za přihlížení domácích proběhl celým hřištěm až k úspěšnému zakončení. Po dvou třetinách tedy svítil na ukazateli skóre nepříznivý stav 1:2 z pohledu domácích.

Třetí část hry začala náporem domácích, kteří se s nepříznivým stavem nechtěli spokojit. Ve 27. minutě, při další přesilové hře Hostivaře, zavelel na zteč kapitán Coufal a po nahrávce Janšty nekompromisní střelou vyrovnal. A brzy bylo ještě lépe když, stále ve 27. minutě, vyslal Janičko po levém křídle Svobodu, který dostal domácí tým do vedení. A netrvalo ani další minutu, když se po spolupráci s Danem Zimarevem a Kocmánkem opět trefil Coufal a stanovil konečné skóre na 4:2 ve prospěch domácí Hostivaře a domácí tak zaznamenali první výhru v letošním regionálním přeboru.

(Borek Coufal): Dobré vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro nás. Potěšila mne bojovnost ve třetí třetině, kdy se kluci nespokojili s nepříznivým stavem a hnali se za lepším výsledkem. Na můj vkus jsme ale byli příliš často vylučovaní, kdy několik zákroků bylo opravdu zbytečných a proti silnějším soupeřům by se nám to nemuselo vyplatit.

16.4.2024

A tým na závěr základní části prohrál s Ústím nad Labem! Na extraligový rekord tedy nedosáhl!

14.4.2024

A tým proti Hradci Králové opět vítězný! V předposledním utkání základní části si zastřílel!