HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.03.2024 Reportáž

Junioři těžili z přesilovek! Plzeň přehráli 4:1!

K dalšímu utkání elitní skupiny zajeli junioři Hostivaře do plzeňské hokejbalové haly, kde je čekali zatím poněkud tápající Mečouni.

Elite, sobota 16.3.2024

PLZ

Plzeň

1:4

1:0, 0:3, 0:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 19:48 Mikšovský (Ferfecki, Grepl), 20:47 Ilušák (Mikšovský, Ferfecki), 23:41 Grepl (Ilušák), 35:59 Ferfecki (Munk) .
Rozhodčí: Jonák, Gráca . Vyloučení: 7:6 . Využití: 0:3 . V oslabení: . Diváci: 43 . Střely na branku: 28:30 . Průběh utkání: 1:0, 1:4 .

Sestava domácích

Růžička (Kočka) - Beneš, Dobrý, Hrabák, Kučera, Remeš, Štulc, Chán, Koc, Kopal, Král, Meiner, Němčák, Obr, Popp, Procházka, Slezák

Sestava hostí

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Městka, Munk, Vodehnal, Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Trajer, Vrzák

Komentář k zápasu

Hostivař se musela už v úvodu bránit a když Lukáš Kopal využil šance, šla Plzeň do jednobrankového vedení. První třetina pak nabídla ještě jednu přesilovku a Hostivař, která mohla vytěžit srovnávací branku, bohužel ani jednu z šancí nevyužila a diváci si na další góly museli počkat do dalšího dějství.

Hostivařští dostali možnost reparátu v početní výhodě už v úvodu periody a šance se tentokrát chopil i Michal Mikšovský, který tak srovnal stav na 1:1. Přesilovka pokračovala a za necelou minutu šla Hostivař poprvé do vedení, když se v předbrankovém prostoru zjevil volný Ilušák a nemýlil se. Domácí se i poté poroučeli na trestnou a další nabídky využil Grepl, který navýšil na rozdíl dvou branek.

Pražané pak vstoupili lépe i do třetí části a radost v aréně tentokrát rozpoutal Štěpán Ferfecki, který zvýšil na 4:1! Hostivař pak čekala nejtěžší fáze utkání, kdy se hned dvakrát musela bránit v oslabení. Houška i Trajer ale vydrželi na trestné lavici vždy kompletní dvě minuty a skóre se neměnilo. Změnu nepřinesl ani samotný závěr a junioři tak mohli slavit další tříbodovou výhru v elitní jarní skupině, tentokrát 4:1!

redakce

 
 

Mládež se opět podívá na soustředění do Lomnice! Letos o týden později!

22.7.2024

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Partneři klubu