12.03.2024 Reportáž

Junioři slaví další výhru! Na domácím hřišti porazili Pardubice!

Po týden staré tříbodové výhře v Heřmanově Městci čekal na juniory Hostivaře domácí souboj proti Pardubicím.

Elite, sobota 9.3.2024

3:1

0:0, 2:1, 1:0

PCE

Pardubice

Branky a nahrávky: .
9:34 Grepl (Zámečník, Mikšovský), 28:35 Grepl (Mikšovský), 33:01 Vrzák (Mikšovský) Rozhodčí: Danylec, Havelka . Vyloučení: 4:5 . Využití:1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 57 . Střely na branku: 17:24 . Průběh utkání: 0:1, 3:1 .

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Městka, Munk, Vodehnal, Zámečník, Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Mikšovský, Prager, Trajer, Vrzák

Trnečka (Pišček) - Kadlec, Kamarýt, Kašpar, Kumpan, Novák, Švadlenka, Červenka, Doležal, Hlaváček, Kašpar M., Kopa, Kupka, Mikula, Plecháček, Remač, Snížek

Hostivař se musela už v úvodu krátce bránit po vyloučení Mikšovského, pardubický Novák ale svým vyloučením počet hráčů na hřišti vyrovnal a skóre se tak neměnilo. První třetina pak nabídla ještě dvě další přesilovky a byl to domácí tým, který z nich mohl těžit, ani jedna z šancí se ale neujala a diváci si na první góly museli počkat do dalšího dějství.

Do vedení se dostali hosté a byl to šikovný Mikula, kdo se jako první zapsal do zápasových statistik coby střelec. Ve dvacáté minutě pak putoval na hanbu opět pardubický Kašpar a tentokrát už se síť za brankářem Trnečkou vlnila, když se povedenou střelou prosadil Lukáš Grepl a vyrovnal! Stejný snajpr, v posledních týdnech hrajíc ve velké pohodě, se prosadil v prostřední periodě ještě jednou! To už ale třetina odpočítávala poslední desítky vteřin! Mikšovský opět nahrával a Grepl poslal svůj tým poprvé do vedení!

Domácí vstoupili lépe i do třetí části a radost v areálu tentokrát rozpoutal Jan Vrzák, který zvýšil na 3:1! Hostivař pak čekala nejtěžší fáze utkání, kdy se hned dvakrát musela bránit v oslabení. Houška i Höfner ale vydrželi na trestné lavici vždy kompletní dvě minuty a skóre se neměnilo. Změnu nepřinesl ani samotný závěr a junioři tak mohli slavit další tříbodovou výhru v elitní jarní skupině, tentokrát 3:1!

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!

3.5.2024

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!