Další cesta zavedla juniory Hostivaře až do dalekého Hodonína, který se letos pyšní početnou soupiskou...

HOD

Hodonín

3:4ss

2:3, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky: 8:15 Prager (Mikšovský, Houška), 12:03 Mikšovský (Houška, Zámečník), 13:12 Prager (Houška, Matějka), 50:00 Zámečník .
Rozhodčí: Ščudla, Löffler . Vyloučení: 3:5 . Využití:0:0 . V oslabení:0:0 . Diváci: 99 . Střely na branku: 47:27 . Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 3:4 .

Pomajbík (Fichna) - Dinková, Dufek, Hála, Hrušecký, Hruška, Obrtlík, Švec, Holub, Hrbáček, Jánoš, Kundrata, Laš, Mikulica, Mráz, Rychlovský, Šenfeldr, Slezák, Šupa, Žádník, Zostal

Drahoš - Dvořák, Matějka, Munk, Sucharda, Zámečník, Höfner, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Smetana

Do Hodonína přijela Hostivař významně oslabena, odhodlána ale do Prahy přivézt body! Do utkání ovšem vstoupila bídně, po několika zaváháních inkasovala a prohrávala o dvě branky! Ještě v první třetině se ale hostivařští nadechli a po dvou gólech Pragera a Mikšovského nepříznivý stav otočili.

Ve druhé třetině už Hostivař začala na početní přesilu domácích ztrácet a to vyústilo v několik přesilovek soupeře, přičemž z jedné hosté inkasovali a skóre po druhé třetině zůstalo vyrovnané 3:3.

Ve třetí periodě měla Hostivař mnoho šancí ke skórování, ale ani jednu gólovou šanci neproměnila. V posledních minutách už ji viditelně ubylo sil a zápas směřoval do prodloužení. Ani v tom ale další branka nepadla a musela tak rozhodnout série nájezdů. Brankář Drahoš neinkasoval, na straně Hostivaře naopak jako jediný překonal Pomajbíka Daniel Zámečník, který tak zabalit druhý bod na cestu do Prahy.