HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.06.2021 Reportáž

Junioři na půdě Ježků nezaváhali a odvezli si tři body!

Hostivařská juniorka zavítala v rozpáleném sobotním poledni na hřiště Ježků z Heřmanova Městce. Natěšení hostivařští hráči převzali hned od prvních minut utkání iniciativu, nicméně jim chyběla přesnost v zakončení i ve finální přihrávce.

Restar, sobota 5.6.2021

JEZ

Ježci Heřmanův Městec

2:7

0:3, 1:1, 1:3

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 7:43 Šťastný (Hnyk), 9:53 Vaniš (Chramosta, Vosátka), 13:28 Svoboda (Chramosta), 21:46 Vaniš (Šťastný, Hroch), 30:17 Vosátka (Mareš), 33:57 Vosátka (Vaniš), 36:23 Ferfecki (Trávníček) .
Rozhodčí: Štípek, Válek . Vyloučení: 6:6 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: bez diváků . Střely na branku: 28:37 . Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7, 2:7 .

Sestava domácích

Páv (Vašák) - Kopřiva, Holý, Čapka, Musílek, Daníček, Vohralík, Novák, Šmíd, Málek, Kozel, Baumgartner, Sedlák, Kovář

Sestava hostí

Paleček (Keprt) - Vaniš, Hnyk, Fic, Kučera, Svoboda, Chramosta, Mareš, Vosátka, Grepl, Hroch, Šťastný, Waltr, Ferfecki, Trávníček

Komentář k zápasu

Domácí se snažili poctivě a obětavě bránit a tak trvalo poměrně dlouho, nežli se hosté z Prahy dokázali prosadit. Prvním úspěšným střelcem byl po pěkném uvolnění od mantinelu a bekhendové střele Šťastný, za pár minut na něj skrytou střelou navázal Vaniš a účet první třetiny uzavřel z předbrankového prostoru Svoboda, který před tím více jak půl minuty nikomu jinému míček nepůjčil.

Ve druhé třetině tempo hry trochu uvadlo, přesto to byli stále hráči Hostivaře, kteří měli většinu času převahu. Střelecky se ale dokázal prosadit pouze Vaniš, který švihem vymetl pavučinu nad lapačkou domácího brankáře. Další pohledné kombinace hostivařských končili na pozorném brankáři Ježků nebo nepřesností ve finální fázi. Množily se také vyloučení na obou stranách a jednu přesilovku dokázali využít i domácí hráči.

Do třetí třetiny tak obě mužstva nastupovala za stavu 1-4 z pohledu domácích. Na obrazu hry se ani v poslední části nic neměnilo, hostivařští si šli jistě za vítězstvím a další dva góly postupně přidal Vosátka a poslední slovo si za hosty vzal výstavní střelou Ferfecki. Domácí také pěknou střelou dokázali ještě snížit, ale tento gól už byl jen kosmetickou úpravou konečného výsledku, který vyzněl jasně ve prospěch Hostivaře, která se radovala z vítězství 7-2.

Ohlasy po utkání

Vyjádření trenéra (Jiří Vaniš): Osobně jsem rád za vítězství i za to, jakým způsobem se při dnešním utkání kluci prezentovali. Naopak velmi rozčarován jsem z naprosto nesportovního chování celého týmu Heřmanova Městce, včetně jejich trenéra a vedoucí.

Redakce

 
 

Světlá nad Sázavou opět přivítá hostivařské hokejbalisty!

14.7.2021

Přehled udělených Cen trenérů za sezónu 2020/2021!

10.7.2021

Připadá mi, že nemůžeme vyhrát normálně, říká po vítězství Beko Poháru Juniorů trenér Vaniš!

1.7.2021

Dorostenci přivezli z Markmed poháru bronzové medaile!

30.6.2021

Partneři klubu