20.03.2024 Reportáž

Dorostenci nestačili v úvodu jarní části na vedoucí Svítkov!

Dorost Hostivaře měl po odložení utkání s Pardubicemi první jarní víkend volný, polovina března už jej ale zavála do Svítkova, na půdu aktuálního lídra tabulky.

ZČ, neděle 17.3.2024

SVI

Svítkov Stars

5:2

0:1, 3:1, 2:0

Branky a nahrávky: 0:50 Hradil (Michek), 26:17 Hradil (Michek) .
Rozhodčí: Orlich, Procházka . Vyloučení: 1:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 67 . Střely na branku: 41:16 . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2 .

Štarman (Franek) - Besperát, Flamík, Jánský, Koudela, Lacko, Martínek, Bárta, Choutka, Heller, Jánský, Kňava, Koudela, Kubínová, Pavlíček, Ptáček

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Němec, Nestrojil, Skála, Trajer

Do vedení se Pražané dostali už v první minutě, když se prosadil Filip Hradil. Domácí byli poté aktivnější, v prvním dějství ale Soukupa nepřekonali a Hostivař tak stále vedla!

Síla Svítkova ale byla zřejmá a vyrovnání viselo ve vzduchu. A byl to lídr Martínek, který nejen, že v čase 21:54 vyrovnal, pouhých čtyřicet vteřin na to ale i poslal svůj tým do vedení. Na jeho gól ještě odpověděl Hradil, domácí si ale vzali vedení minutu před koncem prostřední periody zpět!

Těsný stav vydržel až do devětatřicáté minuty, na trestnou se ale předtím pakoval Nestrojil a posléze i Trajer. Svítkov nabídnutou přesilovku využil a poprvé vedl o dva góly. Záhy navíc dokončil svůj hattrick Daniel Martínek a bylo rozhodnuto! Svítkov Hostivař přehrál nejen střelecky, ale i gólově a mohl tak oslavit výhru 5:2!

2.5.2024

2.5.2024

1.5.2024

B týmu mužů skončila před play-off vítězná série! V posledním utkání nestačil na rezervu Kladna!