04.03.2024 Reportáž

Dorost zakončil eXcellent League prohrou v nájezdech s Kert Parkem!

Zimní program eXcellent League uzavírali dorostenci Hostivaře na svém domácím hřišti proti Kert Parku. Duel o čtvrté místo přilákal ve slunném odpoledni na sedm desítek diváků, ti si ale museli počkat na úvodní gól až do druhé třetiny utkání...

eXcLG, neděle 3.3.2024

2:3ss

0:0, 1:2, 1:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 25:57 Krutský (Městka), 40:58 Havlík .
Rozhodčí: Jirsák, Synek . Vyloučení: 1:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 70 . Střely na branku: 47:40 . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3 .

Exner (Soukup) - Hrodek, Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Krutský, Němec, Nestrojil, Skála, Trajer

Horský - Doucha, Kaňka, Svoboda, Vrabec, Arnold, Chán, Drnec, Heime, Loskot, Nalezený, Pavlis, Pavlis, Voženílek

V té první totiž vládli oba brankáři, kteří se museli několikrát vyznamenat! Skóre otevřel až v jednadvacáté minutě hostující Chán a ještě více radosti na střídačku Kert Parku vnesla další trefa, tentokrát z hole Pavlise, ve vlastním oslabení! Hostivařští sice po minutě snížili zásluhou Tadeáše Krutského, po druhé části ale stále ztráceli, ačkoliv střelecky byli o něco aktivnější.

Třetí patnáctiminutovka přinesla v úvodu přesilovku domácích, žel, využita opět nebyla a i další pasáž patřila především mužům v maskách. Hostivař přesto dokázala vyrovnat a byl to na konci jednačtyřicáté minuty Matěj Havlík, kdo zvedal ruce nad hlavu!

Hostivař se v závěru základní hrací doby ještě musela vymanit z tlaku hostí, utkání ale dospělo k pětiminutovému prodloužení ve třech hráčích v poli. V tom se oba týmy bály udělat chybu a netradiční prodloužení příliš šancí nepřineslo.

Rozhodnout tak musela série samostatných nájezdů, která našla hned pět úspěšných exekutorů, šťastnější ale nakonec odcházeli hráči Kert Parku, když si rozhodující trefu zapsal Radim Drnec.

Nejlepšími hráči utkání byli Jaroslav Exner na straně domácí Hostivaře a Jakub Chán na straně vítězného Kert Parku, kterému získané dva body pomohli ke čtvrtému místu letošní eXcellent League. Hostivař skončila pátá.

2.5.2024

2.5.2024

1.5.2024

B týmu mužů skončila před play-off vítězná série! V posledním utkání nestačil na rezervu Kladna!