05.10.2023 Reportáž

Dorost nestačil na Svítkov a na tříbodovou výhru stále čeká!

Dorostenci se po týden starém zklamání v Pardubicích postavili na domácím hřišti druhému týmu z města perníku, Svítkovu Stars. Ti dorazili do Hostivaře v silné sestavě a zápas tak kvalitu, za přispění přívětivého počasí, rozhodně nepostrádal.

ZČ, neděle 1.10.2023

1:4

1:0, 0:3, 0:1

SVI

Svítkov Stars

Branky a nahrávky: 13:40 Michek (Městka, Hradil) .
Rozhodčí: Gráca, Havel . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 34 . Střely na branku: 30:26

Soukup (Kotík) - Klein, Městka, Němec, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Martinec, Michek, Skála, Svoboda, Trajer

Šprync (Štarman) - Besperát, Flamík, Jánský, Koudela, Lacko, Martínek, Bárta, Choutka, Drahoš, Heller, Jánský, Kňava, Koudela, Pavlíček, Ptáček

Hostivař se ujala vedení zásluhou Michka ve čtrnácté minutě, byla to ale jediná gólová radost domácích, která v ten den areálem zazněla. Šancí přitom bylo nespočet, s pokusy Pražanů si ale poradil dobře chytající Šprync.

Hosté ze Svítkova byli naopak mnohem efektivnější a byl to Choutka, který vyrovnal. Polovina utkání byla pro Hostivař obecně kritickým momentem, ve kterém soupeř duel dokonce otočil! Po půlminutě rozjásal muže v černém Drahoš, neuběhla ale ani minuta a Soukup lovil další míček ze své klece, po trefě Martínka.

Ve třetí periodě mohli domácí zkorigovat, místo toho ale inkasovali počtvrté a bylo rozhodnuto. Dorostenci ani tentokrát na tři vítězné body nedosáhli a musí věřit v lepší zítřky. Sérii nezdaru mohou zvrátit už v dalším víkendu, kdy zavítají na půdu Svitav.