Dorost drtil soupeře v Suchdolu! Jágr opět s hattrickem!

Hostivařské komando dorazilo do Suchdola bez opor Srpa, Sedláčka, Kucharčíka či Hrocha, ale za to s Jágrem.

SUC

Suchdol nad Lužnicí

0:14

0:7, 0:1, 0:6

Branky a nahrávky: 5:18 JÁGR (VANIŠ, ŠŤASTNÝ), 10:17 SVOBODA (ŠŤASTNÝ), 10:53 SVOBODA (JÁGR, ŠŤASTNÝ), 12:11 JIRSÁK (ŠTOURAL), 12:43 ŠTOURAL (JIRSÁK, KAISER), 14:26 VANIŠ (JIRSÁK, JÁGR), 14:37 TRÁVNÍČEK, 18:04 JÁGR (ŠŤASTNÝ, VANIŠ), 30:16 JÁGR (ŠŤASTNÝ), 35:48 VANIŠ, 36:10 MAŠEK (ZÍMA), 38:03 FIC (ŠŤASTNÝ, VANIŠ), 40:08 MAŠEK (WALTR), 44:24 ŠŤASTNÝ .
Rozhodčí: Jeletz, Vokurka . Vyloučení: 3:6 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 8:29 . Průběh utkání: 0:14 .

Jiráčková, Neruda - Dohnal, Čobr, Egner , Lakomý, Sládek, Střítecký, Šťastný, Štrobl P., Štrobl V., Landová, Růžička, Kotrč, Marek

Skalický - Fic, Svoboda, Zíma, Ježdík, Kučera – Vaniš D., Jágr, Šťastný, Mašek, Waltr, Trávníček, Jirsák, Kaiser, Štoural

Úvodním hvizdem se trio Vaniš – Jágr – Šťastný dostalo ihned do zakončení, ve kterém si ale gólmanka ještě poradila s nedůraznou střelou. Od začátku byla vidět obrovská chuť hostujícího týmu, který se dral do útoku a domácí se bránili jen za cenu vyhození. První pětiminutovka byla podpořena několika akcemi, které ale v brance nekončili. V páté minutě poprvé skórovalo obávané útočné trio a po krásné výměně si první trefu v utkání připsal Vojta Jágr. Po další pětiminutovce byla vidět další pohledná kombinace, kdy Šťastný nalezl Svobodu a ten se nemýlil. V téže minutě našel Svoboda opuštěného Jágra a i on se radoval z dalšího gólu. Poté se strhla lavina úspěšných tref a po první periodě se tak skóre zastavilo na stavu 0:7 z pohledu domácích.

Druhá třetina byla asi nejnudnější, vzhledem ke slabé koncovce a naivnímu zpracování, čehož využili suchdolští a párkrát se jim povedlo utéci. Jejich střela ale končila mimo, nebo jim míček byl odebrán už samotnými obránci. Jedinou brankou z této třetiny vyhnal Jágr brankářku Anetu Jiráčkovou a střídající Karel Neruda do konce třetiny již neinkasoval.

Třetí část nabídla několik vyloučení, ale také opět gólový příděl do sítě domácích. Pěkná kombinace se podařila díky spolupráci Mašek – Zíma, následující gól zaznamenal bek Fic, který si seběhl do pravého rohu a pěknou přihrávkou od Šťastného ihned zkusil vystřelit na domácího gólmana, který nestihl vykrýt prostor u tyče. Pohlednou trefu zaznamenal následně i Mašek, který označkoval obě tyče a na jeho dělovku prostě Neruda neměl nárok.

V závěru musela Hostivař čelit nátlaku díky vyloučení Trávníčka a následně Waltra, ani hru v šesti proti třem, tým Suchdola nevyužil. Konečné skóre upravil šťastnou trefou sniper starších žáků, Adam Šťastný.

Jaroslav Skalický (trenér HBC Hostivař) – Dnes jsem byl spokojen s koncovkou, samozřejmě těžko hodnotit takové zápasy, kdy rozhodnete v první třetině a poté jen dohráváte. Nyní je třeba se již soustředit na další zápas, kde nás čeká těžký soupeř z Plzně.

16.4.2024

A tým na závěr základní části prohrál s Ústím nad Labem! Na extraligový rekord tedy nedosáhl!

14.4.2024

A tým proti Hradci Králové opět vítězný! V předposledním utkání základní části si zastřílel!