HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.04.2024 Reportáž

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!

Junioři odjeli k poslednímu utkání základní části elitní nadstavbové skupiny, na půdu Berouna, už v pátek, kdy jim v případě výhry mohl zisk bodů přinést přímý postup do čtvrtfinále play-off!

Elite, pátek 26.4.2024

KEL

Kelti 2008

6:5ss

1:3, 1:2, 3:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 00:27 Mikšovský, 10:21 Trajer (Městka), 13:34 Prager (Ferfecki), 22:10 Prager (Trajer), 24:50 Houška (Trajer) .
Rozhodčí: Jonák, Kettner . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 89 . Střely na branku: 47:28 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 5:5, 6:5 SN. .

Sestava domácích

Kupec (od 14. Koudela) - Černý, Havel, Janošek, Kadeřábek, Smejkal, Švec, Babka, Černý, Havel, Horel, Krbec, Kurhajec, Pangerlová, Šlechta, Váca

Sestava hostí

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Městka, Munk, Zámečník - Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Malysz, Mikšovský, Prager, Trajer, Vrzák

Komentář k zápasu

Hostivař měla dobrý vstup do zápasu a už v první minutě načapal nepřipravného Kupce svižnou střelou z levého kruhu Michal Mikšovský. Šance se pak střídali na obou stranách, ty domácích ale byli přeci jen nebezpečnější a Drahoš se měl co ohánět. Nestačil až na střelu Šlechty, který hned po vhazování v útočném pásmu zamířil přesně. K vidění byla i nadále urputná bitva, do které ale rozhodčí nemuseli zasahovat žádným trestem. Gólově se událo ještě dvakrát, když nejdříve z pravého kruhu přesným švihem zamířil Štěpán Trajer a po něm, paradoxně po několika dobrých příležitostech domácích, z dalšího úniku i Jonáš Prager. Hostivař v závěru periody rozhodně lepším týmem nebyla, využívala ale své šance a po první patnáctiminutovce vedla 3:1.

Pražané pak měli více ze hry v prvních střídáních druhé části, jejich šance ale pochytal Koudela, který po třetím inkasovaném gólu vystřídal Kupce. Hra se poté vyrovnala a na další gól se čekalo do poloviny utkání. Padl po tlaku domácích z dalšího úniku po pravém křídle a úspěšným exekutorem byl opět Prager! Hostivař přidala brzy i pátý gól, zásluhou Houšky, který byl důrazný na brankovišti a vyražený míček dorazil do sítě, 5:1! Ještě v závěru druhé periody vykřesal naději domácím milimetrovou střelou Horel a hostivařští tak šli do kabin s přesto nadějným, tříbrankovým vedením.

Kelti ale vstoupili do třetí třetiny mnohem aktivněji a toužíc po dotáhnutí nepříznivého skóre. Třetím gólem to podpořil už v první minutě Krbec! Domácích bylo plné hřiště a i nadále mačkali tápající Hostivař jako citrón. Dalších zmatků využil po vybídnutí Šlechty Váca a bylo to pouze o gól! Ne ale na dlouho! V euforii hrající berounský soubor brzy využil dalšího zaváhání a na konci dalšího přesného pasu Šlechty byl před brankou volný Janošek, 5:5! K obratu domácím pak mohla pomoci první přesilová hra v celém utkání, hostivařští ale oslabení ustáli. Hra se naopak poté vyrovnala a i Pražané měli dobré příležitosti ke skórování, stav se ale nezměnil a utkání tak dospělo do prodloužení.

Ani v tom ale ani jeden z brankářů neinkasoval a o zisku dalšího bodu rozhodovala série nájezdů. Jediným úspěšným střelcem byl v páté sérii Havel, který tak rozhodl o výhře Keltů, 6:5.

Redakce

 
 

Mládež se opět podívá na soustředění do Lomnice! Letos o týden později!

22.7.2024

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Partneři klubu