12.02.2022 Reportáž

Starší žáci vyzráli i na Zliv! Hradil s hattrickem!

Devadesát minut po utkání s Budějovicemi nastoupili starší žáci proti týmu HBC Zliv, který naopak okupuje v regionu Západ-Jih poslední, desátou příčku. Že se ale nebude jednat o zbytečný duel, naznačila už zkrácená konfrontace soupeře s domácím týmem Budějovic, který zvítězil pouze o gól.

Příp., sobota 12.2.2022

ZLI

Zliv

2:9

0:3, 0:3, 2:3

Branky a nahrávky: Hradil, Nestrojil (Švec), Votava, Hradil (Hrodek), Hradil (Skála, Režnárek), Krutský (Bár, Městka), Bár (Absolon, Zábrodský), Michek (Skála, Režnárek), Nestrojil (Skála) .
Rozhodčí: domácí . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 17:46 . Průběh utkání: 0:9, 2:9 .

Kadlec (Kotík) - Režnárek, Votava, Švec, Městka, Hrodek, Klein - Skála, Hradil, Michek, Krutský, Nestrojil, Bár, Zábrodský, Absolon