HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.04.2024 Reportáž

Přetahovanou s Ježky junioři k bodům nedotáhli!

Na juniory Hostivaře čekal po týdnu další domácí zápas elitní skupiny, která je stále vyrovnanější! Po dvou prohrách hodlal tým Tomáše Grepla zabrat proti Ježkům Heřmanův Městec!

Elite, sobota 6.4.2024

HOS

Hostivař

3:4

0:1, 1:1, 2:2

JEZ

Ježci Heřmanův Městec

Branky a nahrávky: 15:41 Mikšovský (Ferfecki, Grepl), 40:14 Houška (Mikšovský), 43:50 Prager (Vrzák, Ferfecki) .
Rozhodčí: Liška, Synek . Vyloučení: 5:3 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 20:28 .

Sestava domácích

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Matějka, Munk, Vodehnal, Votava - Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Vrzák

Sestava hostí

Páv - Čapka, Kovář, Málek, Musílek, Zmek, Bakus, Bičík, Hladký, Kachlík, Kozel, Pilař, Řivnáč, Šmíd, Zlesák

Komentář k zápasu

Do utkání ale vstoupili lépe hosté z východu a už ve třetí minutě vedli zásluhou Pilaře. Zvýšit mohli po vyloučení Munka, skóre se ale neměnilo.

Vyrovnání přinesla hned první minuta druhého dějství, kdy přesilovku využil Michal Mikšovský. Ježci si ale vzali vedení brzy zpět a byl to Musílek, který rozradostnil ve dvacáté minutě hostující střídačku. Ta se mohla v dalších minutách těšit i z dalších nabídnutých početních výhod, brankář Marek Drahoš ale už neinkasoval a i po druhé periodě byl soupeř o jeden gól spokojenější.

Ve třetí třetině byla k vidění parádní bitva, ve které ale Hostivař neustále pracně dotahovala! Kýžené vyrovnání přinesla v čase 40:14 střela Radima Houšky. Radost domácích ale nevydržela dlouho... vyloučení Ilušáka ztrestal následně Pilař a hosté opět vedli! Tlak domácích přesto sílil a další vyrovnávající trefa na sebe nenechala dlouho čekat! Vrzák dostal míček před branku, odkud se nemýlil Prager! Zdálo se, že utkání míří do prodloužení, Pilař ale táhl Ježky za vítězstvím a v čase 44:16 vstřelil vítězný gól!

Hostivařští tak po boji museli zkousnout další těsnou porážku a v příštím víkendu se pokusí vrátit na vítěznou vlnu v Pardubicích, které dotírají na čtvrtou příčku tabulky.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu