HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.02.2024 Reportáž

Junioři berou z utkání na Kladně pouze bod!

Do jarních zápasů v elitní skupině vstoupili v poslední únorovou sobotu i hostivařští junioři, na které čekal výjezd na Kladno.

Elite, sobota 24.2.2024

KLA

Kladno

5:4ss

0:0, 3:2, 1:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 18:38 Ilušák (Mikšovský, Zámečník), 29:44 Ferfecki (Trajer), 31:52 Prager (Vodehnal), 32:10 Vrzák (Ilušák) .
Rozhodčí: Cícha, Kasner . Vyloučení: 5:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 73 . Střely na branku: 39:22 . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4, 4:4, 5:4 .

Sestava domácích

Štěpánek (od 33. Jakoubek) - Doubrava, Drechsler, Kučera, Patera, Petrášek, Špalek, Bauer, Čacký, Jedelský, Jelínek, Rod, Schönherr M., Schönherr R., Šimůnek, Slabý

Sestava hostí

Drahoš (Keprt) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Matějka, Městka, Vodehnal, Zámečník, Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Trajer, Vrzák

Komentář k zápasu

První třetina duelu skončila bezbrankově, v té druhé se ale pytel s góly roztrhl a byla to Hostivař která šla do vedení, když v devatenácté minutě využil přesilovku Dominik Ilušák. S odpovědí ale okamžitě přispěchal Schönherr a byl to stejný střelec, který ve čtyřiadvacáté minutě poslal Kladno poprvé do vedení! Domácí navíc přidali záhy třetí gól a byli na koni. V závěru periody ale snížil Ferfecki, který dal svému týmu opět naději.

Hostivař pak vstoupila do třetí fáze utkání skvěle a dvěma slepenými góly otočila stav. Na 3:3 nejdříve srovnal Jonáš Prager a pouhých osmnáct vteřin po něm rozradostnil hostivařskou střídačku Vrzák. I domácí ale našli střelce a v čase 34:45 bylo znovu vyrovnáno, když hattrick dovršil Roman Schönherr. Oba týmy pak mohly rozhodnout v přesilovkách, skóre se ale již neměnilo ani v prodloužení a o bodu navíc tak musela nakonec rozhodnout až série samostatných nájezdů. V té jako jediný uspěl kladenský Filip Jedelský a Hostivař se tak musela smířit s pouze bodovým ziskem.

redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu