14.10.2020 Reportáž

Ani proti druhému týmu Berouna starší žáci nepřekvapili!

Den po neúspěchu nad berounským týmem starších žáků "B" a prohře 1:10, se Hostivař vrátila na místo činu! Soupeřem tentokrát byl Keltí "A" tým, který byl stejně jako sobotní soupeř dosud bez jediné ztráty...

5.kolo, neděle 11.10.2020

KEL

Kelti 2008

7:1

3:0, 0:0, 4:1

Branky a nahrávky: 37:37 Stoulil .
Rozhodčí: Dubovský, Kunrát . Vyloučení: 2:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 0 . Střely na branku: 31:23 . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1 .

Koudela - Betlach, Janda, Smejkal, Tkadlec, Urban, Hubinger, Krbec, Mathauser, Muhlfeld, Staněk, Vaculíková, Žežulka

Soukup (Kadlec) - Dvořák, Mikšovský, Městka, Švec, Höfner - Bár, Stoulil, Nestrojil, Halíř, Absolon, Tytyuk, Nováček, Svoboda, Jánošík, Krutský, Brdek

Kelti byli od začátku o něco aktivnější, především se ale opět projevila jejich lepší orientace a důraz v předbrankovém prostoru, takže si z jinak relativně vyrovnané periody odnesli tříbrankové vedení.

Ve druhé části se dostali více na dostřel i hostivařští, na Koudelu v brance domácích si ale nepřišli. V bojovném prostředním dějství gól nepadl a Hostivař tak stále ztrácela tři góly.

Kelti v pětatřicáté minutě zvýšili na 4:0, poté ale přišel čas na trefu Stoulila, který snížil zpět na rozdíl tří branek. Inkasovaný gól byl pro domácí ale spíše signálem, na který odpověděli hned třikrát. Dvakrát v krátkém sledu v devětatřicáté minutě a poté ještě v jednačtyřicáté, kdy se prosadil Mühlfeld.

Starší žáci Hostivaře tak dostali i ve druhém víkendovém utkání v Berouně pomyslnou tečku, když "A" týmu Keltů podlehli 1:7!