HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.11.2021 Turnaje

Tým holek se dočkal na domácím turnaji první výhry!

Další domácí turnaj čekal i na dívky z Hostivaře, které se po odhlášení dvojice týmů střetly s hostivařskými kluky a přípravkou z Berouna.

Ve dvojici utkání proti klukům Hostivaře tahaly holky za kratší konec provazu a ačkoliv dělaly co mohly, šikovní kamarádi z klubu je dvakrát přehráli. V utkání s přípravkáři Keltů se ale holky dočkaly své první výhry, když se nejdříve v nájezdu prosadila Nikolka Svobodová a po ní ve hře i Terka Nestrojilová, která se zaskvěla hattrickem a nasměrovala svůj tým k vítězství 4:3! Odveta sice už vyšla lépe soupeři, na radosti holek to ale nic změnit nemohlo a odměnou pak byla i zasloužená medaile!

Zmínit opět musíme i další starty holek ročníku 2009, Aničky Dvořákové a Štěpánky Laštovičkové, v dresu berounských Fretek. Anička si připsala i první asistenci a podílela se tak na výhře dívčího týmu nad mladšími žáky TJ Kovo Praha.

Redakce

 
 

I v odvetě byla úspěšnější Hostivař, Kladno ale v závěru dotahovalo!

19.5.2022

Mladší žáci přehráli Kladno s nulou!

19.5.2022

Junioři vstoupili do čtvrtfinále vítězně! O postupu mohou rozhodnout už doma!

17.5.2022

Minipřípravka si na dalším domácím turnaji připsala čtyři vítězství!

16.5.2022

Partneři klubu