HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.04.2022 Turnaje

Tým holek sbíral další zkušenosti na domácím turnaji přípravek!

Domácího turnaje přípravek se v sobotu zúčastnil i tým holek, který hned v úvodu narazil na silný tým Kladna a byl z toho pořádný debakl. I další zápasy proti Novému Strašecí a Keltům končily vítězstvím soupeřů, tentokrát už ale výsledky nebyly tak nemilosrdné.

S Novým Strašecím dvanáctičlenný soubor holek podlehl 0:4, s Kelty se pak dokázal dvakrát prosadit díky Terezce Nestrojilové s Aničkou Votavovou a byla z toho prohra 2:6. V závěrečném utkání proti hostivařskému týmu kluků došlo k namixování obou výběrů a výsledkem byl vyrovnaný duel a těsná výhra šedého týmu, 5:4! Holky díky turnaje nabraly dalších zkušeností a těší se na nové tváře, které tým posílí v dalších trénincích.

Martin Drahota (trenér HBC Hostivař) - Na sobotní turnaj se nám sešel rekordní počet dvanácti hráček. Turnajový zápřah si vyzkoušela v bráně poprvé Niki Svobodová a nevedla si na premiéru vůbec špatně. Výsledkově se nám sice turnaj nevyvedl, ale bylo tam několik krásných momentů. Mezi střelkyně se opět zapsaly Terezka, a dvojčata. Stále je co zlepšovat, ale spoustu věcí už holky krásně zvládají.

Redakce

 
 

Světlá nad Sázavou čeká na příjezd hostivařské mládeže!

11.8.2022

A tým zahájil letní přípravu! Trenér Davídek byl s úvodním kempem spokojen!

8.8.2022

„Bude to náročná sezóna, ale chceme opět bojovat o nejvyšší příčky", hlásí junior Petr Lehner!

2.8.2022

Hostivařský pohár se vrací po jedenácti letech na scénu! A hned v sedmi kategoriích!

29.7.2022

Partneři klubu