HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.02.2024 Turnaje

Starší žáci odehráli další přípravný turnaj! Na Pražském míčku skončili třetí!

Starší žáci HBC Hostivař se v neděli představili na svém druhém přípravném turnaji před startem jarní části sezóny. Po nevydařeném vystoupení v Plzni, měli co napravovat. Na pražské Palmovce se sešla velmi dobrá konkurence, která slibovala další kvalitní test v rámci vrcholící zimní přípravy.

Hostivařské mužstvo se postupně utkalo ve skupině s týmy z Berouna a Plzně, o třetí místo pak v nervy drásajícím pražském derby zdolalo na samostatné nájezdy své rivaly z Čimic. Ani tentokrát se nejednalo v podání hostivařských o nějaké galapředstavení, nicméně v projevu mužstva došlo k mírnému zlepšení a odměnou nakonec bylo vybojované třetí místo.

Výsledky jednotlivých utkání:


HBC Hostivař - Kelti 2008 2-5 podrobnosti ZDE

HBC Hostivař - HBC Plzeň 4-2 podrobnosti ZDE

HBC Hostivař - Rebel Praha 4-3ss podrobnosti ZDE


Mužstvo ještě čeká dvoutýdenní kombinovaná příprava a na dveře již klepe ostrý start jarní části soutěže na půdě Keltů v Berouně. Ten je na programu v sobotu, 2. 3. 2024.


Komentář trenéra (Ctibor Coufal): Na to, že většina hráčů strávila týden před turnajem na lyžích a snowboardech v rámci jarních prázdnin, jsme neodehráli špatný turnaj a naše výkony měly stoupající tendenci. K ideálu však mají naše výkony zatím daleko. Zbytek zimní přípravy už se ale bude odehrávat převážně na hokejbalovém hřišti, což by na náš herní projev mělo mít pozitivní dopad.

Redakce

 
 

B tým mužů zvítězil po šesté v řadě! Zápas proti Rezervě Kova Praha rozhodly až nájezdy!

22.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

21.4.2024

A tým odstartoval své třetí extraligové play-off vítězstvím! V úvodní přestřelce porazil Karvinou!

20.4.2024

Dorost na body proti prvním Pardubicím nedosáhl! Těsně podlehl!

19.4.2024

Partneři klubu