15.03.2015 Starší žáci

Starší žáci na úvod jara rozstříleli Nové Strašecí!

Jako kočka s myší si v úvodním utkání jara poradili starší žáci Hostivaře s týmem Nového Strašecí, který v Koma Areně inkasoval dvaadvacet branek.

Už na začátku druhé minuty se střelecky prosadil Čejka, přesto ovšem v úvodu nic nenasvědčovalo tomu, že bude k vidění gólová kanonáda. Posléze ale přidal dva přesné zásahy další z mladších žáků, Daniel Vaniš, a s hosty bylo zle. Beneš v brance novostrašeckých lovil ze své svatyně jeden míček za druhým a zvláště třetí třetina byla na góly bohatá.

Své premiérové hokejbalové trefy zaznamenal Kryštof Sousedík. Dva góly a asistenci ale zaznamenal i jindy brankář, Václav Štoural. Hostující tým vstřelil ve druhé části jediný čestný úspěch a z Koma Areny si odvezl vysokou porážku 1:22.

Ondřej Novák

B tým mužů zahájí o víkendu play-off! V semifinálových bojích ho čeká opět Rakovník!

17.5.2024

Junioři v Plzni neuspěli a sezóna pro ně končí!

14.5.2024

Herní a střelecká převaha nestačila! Starší žáci vezou z Ústí nad Labem pouze bod!

13.5.2024

A tým to dokázal! Po třetí výhře proti Pardubicím postupuje do extraligového finále!