HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.04.2022 Přípravka

Přípravka nestačila na domácím turnaji pouze na Kladno!

V dalším turnaji přípravek se do Hostivaře sjela pětice týmů, které si to rozdaly v systému každý s každým. Hned dvojice účastníků byla domácí, krom kluků se totiž představil opět i hostivařský tým dívek, které doplnily celky z Nového Strašecí, Kladna a Berouna.

Tým kluků si nejdříve potykal s výběrem Keltů a zvítězil, stejně jako proti Novému Strašecí. Jedinou prohru si tak připsal proti dobře hrajícímu Kladnu, kterému skalp ulehčil nedisciplinovanou hrou a hned několika trestnými nájezdy. V posledním "derby" duelu došlo k namixování hostivařských týmů a k vidění tak byl další, atraktivní zápas kluků a holek, kde šedivý výběr slavil těsnou výhru 5:4. Celý turnajový den se i díky skvělému počasí vydařil a těšíme se na další podobnou akci v našem areálu.

Jan Němec (trenér HBC Hostivař) - Super počasí, bezva nálada, ucházející výsledky, herně průměr. Radost je koukat na ty kluky, kteří za sezonu udělali docela velký hráčský pokrok. Výborný byl nápad na zamíchání s holkami, na poslední zápas. Mělo to smysl a byla to celkem legrace.

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu