HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.11.2021 Turnaje

Přípravka na turnaji v Čimicích s vyrovnanou bilancí!

Přípravka se na posledním venkovním turnaji podzimu utkala s hostivařským týmem holek a dvojicí celků domácích Rebelů. Trenéři tentokrát doma nechali ostřílené borce, hrajíc pravidelně už především v kategorii mladších žáků a ukázat se tak museli i jiní! Turnaj přípravka zakončila s bilancí tří výher a tří proher!

Jan Němec (trenér HBC Hostivař)Konečně opravdu vyrovnané zápasy! Jen v takových se toho co nejvíce naučíme. Výsledkově poloviční úspěch, 3 výhry, 3 prohry. Mám radost i z toho, že celkově všichni se snaží a makají, všichni odehráli turnaj dle svých možností. A jsem rád, že jsme nechali odpočívat kluky, co hrají za mladší žáky. Je na kluky pak větší tlak, nelze spoléhat na silné individuality a musí se zase prosadit jiní.  Z individuálních výkonů chci veřejně zmínit Jirku Absolona, bez něj bychom se asi z výher moc neradovali. Další kdo výrazně překonal očekávání je Štěpán Mandák.

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu