HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.10.2021 Turnaje

Přípravka na domácím turnaji nepoznala hořkost porážky!

V první říjnovou sobotu se do akce vrhla opět i hostivařská přípravka a byly to tentokrát hned dva domácí týmy kluků, které v Hostivaři rozdávaly radost...

A to doslova! Ani jeden z klučičích výběrů (turnaje se účastnil i tým holek, pozn. autora) totiž za celý den nepoznal hořkost porážky, vzájemný souboj pak skončil remízou 4:4!

Dařilo se i novým tvářím, které se těšili z důvěry trenérů a absolvovali tak svůj první hokejbalový turnaj, a to hned na domácí půdě.

Modrý tým Hostivaře se v sobotu zaskvěl s celkem 32 vstřelenými góly ve čtyřech utkáních, "Bílý" výběr pak rozradostnil arénu dokonce šestatřicetkrát! Součástí turnaje byl i tým holek, který se výhry sic nedočkal, jeho snažení se ale budeme věnovat v samostatném článku.

Další turnaj přípravek se uskuteční již v sobotu 23. října, v listopadu se pak vrátí dokonce opět i do hostivařské arény.

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu