HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.06.2021 Turnaje

Přípravce se v tropech na Kladně dařilo!

V sobotu 19.6. vyrazila hostivařská přípravka na poslední turnaj letošní podivné sezóny do Kladna. Po několika odhláškách se turnaje nakonec zúčastnily pouze 3 týmy. Kromě domácích Rysů a jednoho týmu Hostivaře dorazil ještě pražský Kert Park. Každý tým si tedy zahrál s každým soupeřem dvakrát. Předpověď slibující velké teplo se beze zbytku vyplnila a ukazatel teploty na výsledkové tabuli ke konci turnaje ukazoval tropických 36 stupňů. Trenéři tedy museli, kromě koučování, dbát u svých svěřenců i na dodržování pitného režimu.

Turnaj se hostivařským povedl. Po hladkých výhrách nad Kladnem i Kert Parkem následoval odpočinek, po kterém se obvykle trochu pomaleji rozjíždíme. A to se, bohužel, stalo i tentokrát a Hostivař poměrně rychle prohrávala s Kladnem až o 4 góly. Vše se změnilo s prvním gólem v kladenské síti, od kterého již byla Hostivař jasně lepším týmem. Herní a střeleckou pohodu si poté kluci přenesli i do závěrečného zápasu s Kertem. Tempo hry sice, vzhledem k tropickému počasí, poněkud uvadlo, neuvadla však střelecká chuť hostivařských a výsledkem byla nejvyšší výhra na turnaji.

Z Kladna si tedy Hostivař odvezla 4 výhry a vysoce pozitivní gólovou bilanci 35:13. Střelecky se dařilo především úderné dvojici Kvasnička - Coufal, kterým zdatně sekundoval i Tomáš Jeřábek. Nicméně gólově se prosadili téměř všichni hráči, kteří se turnaje zúčastnili a to včetně všech hráčů ročníku 2010, pro které byl tento turnaj rozlučkou s kategorií přípravek. Solidně zachytali i oba brankáři Filip s Dominikem.

Komentář trenéra (Borek Coufal): Odehráli jsme vydařený turnaj a z Kladna odjíždíme spokojeni. Odjeli jsme sice na Kladno bez několika opor, ale na našem herním projevu to nebylo vůbec znát. Klukům se dařilo především střelecky a k vidění bylo i hodně vydařených kombinačních akcí. Tradičně jsme pouze zaspali začátek prvního zápasu po pauze, což se nám z nějakého důvodu stále děje ať zkoušíme cokoliv. Kluci se ale včas probrali a nezkazili si dojem z vydařeného turnaje.

Redakce

 
 

Kamery O2 TV Hostivaři nepřály! V utkání bohatém na góly uspěl domácí Letohrad!

25.9.2021

Minipřípravka se představila na turnaji v Čimicích!

24.9.2021

Dorostenci přehráli ve čtvrteční předehrávce Kert Park!

24.9.2021

A tým se proti Karviné neprosadil! Rozhodl úvod závěrečné části!

23.9.2021

Partneři klubu